Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretitek a srácot. De az utóbbi időben elkezdett hanyagolni. Nem kezdeményezhetek mindig én (felváltva írunk, de az utóbbi időben már kb csak én keresem, arra meg ha válaszol elég szűkszavúan), félek, hogy elveszítem. Hány napot várjak, mennyi ideig ne keressem?

Nem fogok senki után sem futni, de nem akarom csak így kukába dobni az egészet - egy fél év után.

Szóval: mennyi ideig kezdeményeztek lányok (hány nap)? Ha nem keres, mennyi ideig ne írjak neki?

(telefonálni szoktunk meg találkozni, van, amikor írni)



2015. ápr. 1. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szia Kánten vagyok montázsiból!
2015. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jól van na :D :D

Anno a legelső barátomat nagyon szerettem, ezt ő is látta rajtam, de elhanyagoltam, ezért lett vége. Azóta mindig parázok ilyeneken.

2015. ápr. 1. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy pók amit be akartam idomítani de nem sikerült pedig egyszerű dolgok voltak ül fekszik hátraarc de semmi csak bámult, szerintem bolond volt pedig 1 hónapig próbálkoztam vele.
2015. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azt kellene játszani, hogy ki bírja tovább...

Mondd meg neki, hogy látod, hogy valami baj van, üljetek le, beszéljétek meg.

2015. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös, végre egy értelmes válasz. Igazad van.
2015. ápr. 1. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!