Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durva problémáim vannak, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva problémáim vannak, és nem tudom, hogy oldjam meg, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a nagy baj,ha barátnőm lesz egyszerűen eltaszítom magam mellől, a következő dolgokkal : Nem bírom,ha sminkeli magát,nem szeretem ha olyan ruhába van velem amiben megnézik,nem szeretem,ha vasalja a haját,nem szeretem,ha műkörmei vannak, nem szeretem, ha csávóval beszél,köszön neki.

Egyetlen egy forintot nem költök rá, még a fagyit is saját magának fizeti.

Nem tudok neki szépet mondani,egyszerűen nem tudom ezeknek az okait, de szeretném, ha ez változna, de nem tudom, hogy mit kéne tegyek,ahhoz hogy ez javuljon, mert mindenkit eltaszítok így... :/


2015. jún. 7. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Neked inkább egy kutya kell.
2015. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj hogy túl kevés vagy ehhez a csajhoz és megfojtod őt,még csoda hogy veled van...
2015. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt így általánosságban írom,pár napja lett vége a mostani is,az e-féle dolgok miatt...
2015. jún. 7. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod h mi volt a hiba, akkor mi a kérdés? Nyilván ezeken kell változtatnod, amiket leírtál.
2015. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom mik a hibáim, de nem tudok ezeken javítani...

És nem tudom,hogy miért

2015. jún. 7. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden akaraterő kérdése. Ha azt akarod, h legyen egy társad, akkor változtass, ha arra vágysz, h egy ideig egyedül legyél, akkor maradj egyedül, élvezd ki és ha elkezdessz vágyni valakire, akkor talán magától fog jönni, h másként viselkedj.
2015. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ilyen csajok vannak, nem is kevesen.


A lényeg az, hogy tudod, hogy neked mi kell. Ha ezt tényleg így gondolod, lesz csajod előbb-utóbb

2015. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon beteg dolgok. De hát nem mindenkinek való barátnő, ahogy neked sem...
2015. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!