Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm öngyilkos akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm öngyilkos akart lenni mert elakartam hagyni. MOST MIEZ?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már egy éve vagyunk együtt, ő 26 éves, én pedig 22.

Nemrég költöztünk össze, viszont ezzel elindultunk a lejtőn. Sorozatos vita, flegmázás, amit már megelégeltem.

No meg azt is, hogy egy fillérem sem marad magamra mert albérlet meg kaja, meg ide kell menni meg oda...


Tudni kell, hogy egyszer már megcsalt. Nagyon nehezen de szemet hunytam felette mert nagyon szerelmes voltam bele.

Tegnap láttam, hogy facebook-on feloldotta a tiltás alól az exét. Állítólag hogy visszavágjon nekem... Mire én szakítottam vele. Pakoltam összefelé a cuccaimat, mikor láttam, hogy a kis szobában egy késsel akarja elvágni a csuklóját, mert szerinte nem marad senkije ha én elmegyek, és nem lesz célja az életének.

Kiszedtem a kést a kezéből, neki meg is maradt a nyoma (nem vágott bele mélyen csak a bőrt).


Ekkor vágott szíven az utolsó mondata...

"Ha elhagysz én megölöm magam"...


Egy az, hogy a lelkiismeret miatt, másik pedig a sok rendőrségi ügy, talán még gyilkosnak állítanának be.


MIT TEHETNÉK? Kérlek segítsetek!


2015. jún. 8. 08:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Úgyse tenné meg. De menekülj, mert nem normális a csaj. Egyre jobban rád fog telepedni, egyre inkább papucs leszel, mert ilyenekkel fog zsarolni. Aztán mikor már semmi önállóság, önakarat nem lesz benned, csak egy báb leszel, akkor pedig megunja és eldob téged.

Szóval várd meg míg lehiggad, ülj le vele, mondd el neki, hogy az öngyilkossággal zsarolás nem vall normális emberre és te ilyen érzelmi zsarolást nem vagy hajlandó elviselni és távozz

2015. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten még szeretem a lányt... de ezzel a cselekedetével nagyon elbaszarintotta a maradék érzésemet is.
2015. jún. 8. 08:07
 3/28 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleinek, esetleg rendőrségnek, és hagyd el. Ha csak nem teljesen depressziós már régóta, nem fogja megtenni amúgy. Hiszen akkor is megtehette volna, és nem tette, márpedig ha tényleg óngyilkos akarna lenni, a csuklóba vágás egy gyors mozdulat, nem a bőr birizgálása. Ez érzelmi zsarolás.
2015. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

És hogy adjam be a kétajtós apjának hogy figyelj már öreg, elakarom hagyni a lányod, és emiatt akarta tegnap felvágni a csuklóját.

Engem nyírna ki mert elhagyom a szent kislányát...

2015. jún. 8. 08:10
 5/28 anonim ***** válasza:

Menekülj, amilyen gyorsan csak tudsz, mert ennél már csak rosszabb lesz.

Ha sikerül ezzel zsarolnia, akkor életed végéig hallgathatod a: "Akkor meg fogom ölni magam" fenyegetést.

Nem fogja megtenni, csak zsarol, lépj le.

2015. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az anyukának, nevelőanyának, nagymamának, barátnőinek, munkatársaknak, szaktársaknak, nem hiszem el, hogy nem tudsz senkivel kapcsolatba lépni ezügyben. Az meg, hogy kétajtós, nem feltétlenül ostoba, ha komolyan odaállítasz elé, kétlem, hogy te jönnél ki rosszul ebből.
2015. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Ez lesz a következő lépés szerintem.

Most dolgozik, ha hazajön leülök vele és megbeszéljük hogy itt vége és pont.

Én csak attól félek, hogy tényleg megteszi, utána rendőrséget kell járnom, vagy bíróságot...

2015. jún. 8. 08:15
 8/28 anonim ***** válasza:
Bátorság kérdező, bátorság. Nem tudhatod mi lesz a reakciója. Épeszű ember ilyenkor elbeszélget a gyerekével...
2015. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Költőnő? ***** válasza:
azért én csak tennék egy próbát a papával.
2015. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Felbíztattatok :D

Délután felkeresem!

2015. jún. 8. 08:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!