Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem lenne szép dolog tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem lenne szép dolog tőlem?

Figyelt kérdés

Barátnőm most hosszabb időre elment messzire, és se találkozni nem tudunk hónapig, se írni nem tud nagyon, se semmi.

Most ilyen esetben nem normális dolog felfüggeszteni egy kapcsolatot erre az időre? Nem vagyok szexfüggő, megoldom, ha kell, de hiányzik, és még lehet, hogy az is jobb, ha nem írok neki ennyi ideig, mintha 3 naponta ír valami mondatot.



2015. jún. 8. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Felfüggesztés? Annak mi értelme? Akkor most vagy járjatok, vagy ne, esetleg beszéljétek meg, hogy nyitott kapcsolat legyen, de ez, hogy "fél évig úgysem találkozunk, akkor vegyük úgy, hogy addig nem vagyunk együtt, hogy szexelhessek"... hát kicsit vicces. Ennyi erővel mondhatnád, hogy "te szívem, olyan dögös ez az új szomszéd lány, nem függeszthetnénk fel a kapcsolatunkat mondjuk ma délutánra?" :D
2015. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de jó, h írtam, h nem a szex miatt, akármilyen hihetetlen, ne magadból indulj már ki.

ez hiányérzet nagyon rossz dolog, simán kibírnám, ha legalább kommunikálni tudnánk, sztem így is hűséges lennék, de akkor talán kevésbé lenne rossz, és ha a sors is úgy akarja, akkor újrakezdenénk később.

2015. jún. 8. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg nem élné meg úgy, mint egy "szép dolgot", és nem biztos, hogy visszavenne utána. Szerintem az segít, ha arra az időre barátként gondolsz rá, és nem mint a párodként, aztán, ha hazajött, akkor meglátjátok, hogy újra úgy tudsz-e rá gondolni, vagy szakítotok és "csak" barátok maradtok.
2015. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy erős kapcsolat mindent túlél, vagy legalábbis közel mindent. Ha a tiétek nem elég erős ahhoz, hogy pár hónapig kibírd nélküle, akkor egyszerűbb, és egyenesebb szakítani(és nyilvánvalóan nem az, különben azt kérdezted volna, hogy hogy bírod majd ki, nem azt, hogy érdemes lenne-e olyan javaslatot tenned, hogy szabadon félre kúrhass - és ne gyere azzal, hogy nem erről van szó, én is voltam ilyen helyzetben, ha még pár szót sem tudtam volna beszélni vele abba beleőrültem volna).
2015. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2: Elnézést, ezek szerint félreértettem. De ennek a "felfüggesztésnek" így akkor sincs értelme, mert mi van akkor, ha erre az időre összejössz valaki mással és még együtt vagy vele, amikor a barátnőd visszajön? Közlöd a másik lánnyal, hogy bocs, csak pótlék voltál?

Ha úgy gondolod, hogy nem bírod az elválasztottságot és inkább szakítasz vele ezért, az szerintem érthető és elfogadható, de akkor nevezd is szakításnak, ne "felfüggesztésnek"

2015. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ez utóbbi eset másik oldalról is benne lehet, de lehúzni se akarom őt, mert nem könnyű helyzet ez neki se, és ezekre a hónapokra csak azt tudnám csinálni vele, még azzal a 3 napi egy mondattal is, amit váltunk.

szex része simán bírható lenne, a hiányérzet az már kevésbé nekem, ennél már akkor jobb, ha másra koncentrálok erre az időre, csaj meg úgyse hiszem, h jönne egyáltalán.

2015. jún. 9. 03:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!