Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm dolgozik és a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm dolgozik és a baráti társaságához tartozó fiú haverja viszi el dolgozni, mert így nem kell buszoznia és korán kelnie. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ez olyan dolog, aminek nem kell jelentőséget nyilvánítani vagy szóljak rá, hogy ne üljön be más mellé a kocsiba?

2015. jún. 9. 21:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

En nem ertem leirom a sajat peldam es lepontoztok?

Attol fuggetlenul irtam ezt le,hogy a kerdezonel is fennall e ez a dolog. En tudtam,hogy a srac nyomul a nomre anno, de valamiert megbiztam benne vesztemre, de kesobb rajottem,hogy akit eltudnak szedni az nem hozzam valo es elobb-utobb ugy is menne

2015. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A probléma inkább az, hogy vannak régebbi fiú haverjai, akikkel mostanában elmegy iszogatni, amikor nem vagyok ott vele. Mindig mondom neki, hogy ne igyon, csak keveset. Ennek ellenére egy ilyen buli után másnap ráírtam, elkezdtünk beszélgetni, majd közölte, hogy neki most nincs ereje semmihez, fetrengnie kell. Vagyis másnapos volt. Pedig mindig mondja, hogy nem iszik sokat soha. Egyszerűen nem akarom, hogy ezek a csávók befolyásolják és belevigyék az ivászatba.

Hozzáteszem, jó pár hónapig nem is ment velük sehova, kettesben voltunk sokat.

Hozzáteszem, ezek a csávók tuti, hogy nem akarnak neki jót, mert amikor összejöttünk, állandóan megjegyzéseket tettek arra, hogy miért van mindig csak velem és miért nem megy el velük ide oda.

2015. jún. 10. 09:47
 13/21 anonim ***** válasza:

akkor itt bizony nagyobb a probléma mint gondolnád...:)

hasonló cipőben jártam , ugyanez a szitu

idézem:

-a barátaimra is szeretnék időt szánni

-csak barátok vagyunk

-elmegyünk egy kicsit kocsikázni (amikor csak lehet)

-nem tehetek róla,hogy beleszerettem (és csallak)


ja a bulizás pedig külön sztori, ha leissza magát annak bizony nyomós oka van, találkoztam hasonló lánnyal,aki úgy beszélt a kanjáról részegen mint a kutyájáról, neki is az volt a kínja,hogy nem szereti aztán kb mindenkire rámozdult aki élt és mozgott.

2015. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Csak munkába viszi el, nem kocsikázni. Apámék is közösködtek a kollégákkal, kolléganőkkel, ha egy irányba mentek azonos időben és egyikük kocsival ment, a másik meg nem.
2015. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az meg én sem értem, hogy ha valaki összejön egy másik emberrel, miért zárja ki egyből a korábbi társaságát. Én nem ilyen vagyok, de látok ilyeneket, általában ez a vége. De abban még nincs semmi, ha valakit elvisz egy kollégája vagy ismerőse munkába, ha egy irányba mennek. Nálatok nem ez a probléma.
2015. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenni!

Azt viszont jó ha meggondolod, hogy a kapcsolat, vagy a fejed rendben van-e, ha féltékenykedsz?

Vagy okkal vagy féltékeny, és mindegy mit teszel, bárkivel meg fog csalni! Magadban nem bízol, hogy elég jó vagy-e neki? Megteszel érte mindent hogy boldog kiegyensúlyozott, kielégült legyen?

A kisördög nem alszik, de ez egy kérdést sem érdemel meg!

De talán azért mégis, hogy mindenki magába szállhat belőle!

2015. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

utolsónak teljesen igaza van , hozzáteszem azzal az exemmel nem minden volt a kapcsolatunkban rendben, végén már pokolba kívántam és egymást ráztuk csak le ott ahol lehetett, valszeg,ezért kefélt félre, jó én is félrementem,de mégsem olyan szinten mint ő

de ez már a múlt és csak szeretném,hogy mások tanuljanak a hibámból, ami nem működik azt nem szabad erőltetni és még nem sok minden veszne rajta azt mielőbb meg kell szüntetni.

2015. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
"jó én is félrementem,de mégsem olyan szinten mint ő " - a megcsalás az megcsalás, vagy mégis mit kellett volna tolerálni? Lúdas Matyi is háromszorosan adta vissza...
2015. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor meg tökéletesen összepasszoltatok. Tőlem nem tennéd a zsebre, amit megcsalásért kapnál, de én sem csalom meg a páromat, ha nem szeretem, vagy nem is kezdek vele kapcsolatot, vagy befejezem tisztán. Nekem ez az elvem.
2015. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

azért már megcsalásról beszélni pár ártatlan csók után egy ismeretlennel egy clubban eléggé prűdség főleg úgy,hogy felajánlotta magát én pedig visszautasítottam,

ahhoz képest ,hogy az exem meg félrekúrt rendesen szerintem meg egyszerűen semmi.

de legyen egy jó napod,ha most ettől többnek érzed magad,hogy ismeretlenül is elítéltél :)

2015. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!