Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 évig vártam rá, majd az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 évig vártam rá, majd az első nap kiderült, hogy nem működik. Vélemény?

Figyelt kérdés
Van egykisfiam, 2011-ben még volt férjem. Fiam 2010 végén született. Férjemmel eltávolodtunk, neki barátnője lett, de bébi miatt együtt éltünk. Beleszerettem akkor valakibe. Elmondtam neki. Beszélgettünk kb 3 órát, majd elvitték a rendőrök börtönbe. Szerelmesek voltunk. Rá egy hónapra fiammal elköltöztem férjemtől, beadtam a válást. Szerelmemhez jártam be beszélőre, heti 3-4 levelet írtam, gondoskodtunk egymásról a lehetőségekhez mérten maximálisan. Kimért, erős férfi volt mindig. Megvártam. Meg volt az időpont, hogy június elsején, nyolc órára itthon lesz nálam. Előző éjjel alig bírtam, úgy vártam. Majd jött, a megbeszélt 8 helyett 11-re. Mondta, hogy a volt nejénél volt letusolni, enni. Tudom, hogy utálják egymást, csak a közös gyerekük miatt, de akkor is, meglepődtem. Szeretkeztünk, mondta el kell mennie dolgozni, mert ismerőse talált is melót. Délbe elment, mondta, nyolcra jön. Nyolckor este felhívott, hogy még dolgozik, reggelig muszáj még ott valamit. Reggel felhívott, hogy kiosztotta a volt nejét, mert flegmán beszélt ővele. Kérdem tőle, mit keresel ott, miért nem itthon vagy? Mondja, hogy ott aludt a nejénél, de reggel megy is külföldre, két hét múlva jön. Mondom neki, Úr Isten, mit alszol te ott? Mert hogy az ő háza is. Tényleg nincs ott, és azóta, mióta "külföldön" van, ki van kapcsolva. Állítólag azért olyan fontos ez a munka, mert kell a sok pénz, mert gyereket akar velem. Kérdem én, bennem van a hiba, hogy négy év után egy óra találkozás(szex) elég kiábrándító számomra? Meg akarom neki mondani, amint megjön, hogy felejtsük el egymást. Nagyon szeretem, de ez nonszensz.
2015. jún. 10. 11:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Olyat keress, akire TE tudsz támaszkodni, mert TE vagy a nő, és ne olyat, akivel csak a baj van...
2015. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ő kért két év után, mikor nem tudott több pénzt küldeni, hogy nagyon szeret, de ne várjam meg. Imponált számomra az, hogy úgy toprongyos anyukaként szeretett belém, hisz előző férjemmel nem éltünk túl jól. Vele terveztem mindent. Rakhatom újra össze az életemet. Senkiben nem bíztam meg, csak benne. Az volt a célom, hogy büszke legyen rám. Ő üzletember volt. A cég kész, életszínvonalam a fiammal jobb, de amiért csináltam, ami motivált, úgy érzem szertefoszlott. Szeretem, úgy hiszem ő is. De már nem szeretnék ettől az egésztől semmit. Aki negyven éves korában hajlandó ezt megtenni, attól én sok változást nem jóslok.
2015. jún. 10. 12:19
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Romák vagytok?
2015. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Uhh ez nagyon kiábrándító történet, de én nem jósolok ennek a kapcsolatnak sajna sok jövőt...:( Ha szeretnél beszélgetni írj rám nyugodtan, én is egy anyuka vagyok..
2015. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hűűű... ez eddig a legfurcsább és leghihetetlenebb történet amit itt valaha is olvastam, és nagyon sajnálom, hogy valakinek tényleg át kellett ezt élnie.

A szerelem elvakít, ez nem a te hibád. De most már biztos vagyok benne, hogy tanultál az esetből, elég rendesen.

Így külső szemlélőként látva, a pasi tényleg csak kihasznált. A pénzed kellett neki, meg az,hogy küldj néha szaftos leveleket, amin talán a cellatársaival jól kinevettek, hogy milyen butácska nő vagy, hogy ennyire rózsaszín ködben élsz.


Nagyon kérlek, bármennyire is szereted, a saját érdekedben, szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne hagyj semmilyen felületet neki,ahol el tudna érni.

Az ilyen ember után nem kell sírni, nem kell sajnálni, hogy így lett, hogy elvesztegettél 4 évet az életedből. Ha szeretett volna, nem így alakította volna az életét.


Sok sikert a továbbiakban!

2015. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miért került börtönbe? Nem biztos, hogy a gyermekednek egy büntetett előéletű nevelőapa lenne jó :/ persze nyilván nem mindegy, miért ült.

Viszont amiket leírtál, azok alapján csak az előttem szólókat tudom ismételni. Sajnálom, hogy ez történt veled, viszont értelmes nőnek tűnsz az írásod alapján, úgy látom, te is felismerted, hogy ennek nincs jövője. Csak kihasznált téged, nem őszinte hozzád, semmilyen jó alapja nincs a kapcsolatnak. Ne találkozz vele többet, és NE hagyd többé, hogy behálózzon a dumájával.

2015. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hányéves lehetsz? családban sokan voltak börtönben? elképesztő sztori.... igazi cigánymunkának tűnik
2015. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
35, nem cigány senki, adócsalás miatt.
2015. jún. 11. 11:45
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet rossz volt a könyvelője aki az adobevallàsàt csinàlta
2015. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!