Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van a barátommal, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van a barátommal, hogyan tudnék segíteni rajta?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy minden kis piti dolgon olyan szinten felhúzza magát, hogy az hihetetlen... Tényleg mindenen!


Mostanában az anyagiak miatt veszekszünk, egyenlőre külön kasszán vagyunk, illetve felesbe fizetjük a dolgokat, de hát nincsenek bútoraink, se ülőgarnitúra, csak ágy, étkezőasztal meg a számítógéphez asztal meg szék... Én spórolok, hogy ez ne így legyen meg legyen saját lakás is, de ő meg szórja a pénzt, előző hónapban is a fizetésének a 3/4 részét elszórta... Próbáltam erről beszélni vele, de felhúzza magát, kiabál. Mondtam neki hogy ezt ne támadásnak vegye, én csak jót szeretnék, mire ő hogy neki nem kell segítség, ne szóljak bele mire költi a pénzét... Megkérdeztem, hogy úgy mégis mire költi el, de vagy nem mondja el vagy azt hazudja, hogy semmire vagy ő se tudja, csak volt-nincs... Én tényleg szépen, nyugodtan beszélek vele, de ő már ordibál, meg remeg az egész teste az idegtől... És akkor beszól, hogy miért kell nekem őt mindig így felb_sznom...


De ennél kisebb dolgokon is felhúzza magát, pl ha megkérem valamire és rá kell szólni többször, akkor is már kiabál meg remeg az idegtől...


Félek, hogy valami problémája van, de hát úgyse mondaná vagy ismerné el... Lehet azért ilyen ingerült, mert elkezdett fájni a foga, illetve a munkahelyén van valami? Mert ő sose mond semmit, minden harapófogóval kell kihúzni belőle...


Mit tudok csinálni, hogy megszűnjön ez a viselkedése?


2015. jún. 10. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szimplán idegbeteg. Én meggondolnám a vele való kapcsolatot.
2015. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vártam volna meg, hogy másodszor kiabáljon...
2015. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy degenerált hülye f**asz! A nőknek a rossz kell...szőrnyű.

Jobb életre vágysz?? igen? mert nem hinném h vele az lesz,

2015. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ő nem volt ilyen! Csak az utóbbi időben viselkedik így, és nem értem hogy miért!
2015. jún. 10. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont már nem szeret.
2015. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szeret, van valakije. Szakítani akar, csak gyáva, megvárja, amíg Te teszed lapátra.

Nem tervez közös jövőt, ezért nem akarja berendezni a lakást sem. Esetleg (?) erőszakosan vonod kérdőre, lelki szemeid előtt már az esküvőt tervezed, gyerekek nevével bombázod, és ő mindezekből már börtönben érzi magát.

Röviden: dobd ki, Te is idegroncs leszel mellette.

2015. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyilván olyasmire költi amit szégyell, nem kell egyből rosszra gondolni, lehet egy hülye játék is. de a jelenetek miatt én azt mondanám, hogy ne vele tervezd a jövődet.
2015. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!