Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam szerint dolgozno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam szerint dolgoznom kellene de mégis hogyan?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok..most költöztünk össze..kettes érettségim van azt is 6 év alatt végeztem el és pótérettségiztem is..van egy okj-m szintén kegyelem kettes..nyelveket nem beszélek gimibe minden évben pótvizsgáztam angolból...fizikai munkát nem végezhetek, mert gerincferdülésem van és egyéb betegségeim ami miatt nem emelhetek..egyszer próbáltam berántani egy kapát az lett hogy eltört a csuklóm és 6 hétig gipszben volt....most állást keresek de mindenhonnan elküldenek...eddig semmit nem dolgoztam..szüleim fizetik az egészségügyi hozzájárulásom. Vajon mi a megoldás?
2015. jún. 12. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy kamu és provokatív.


Ha nem, akkor a barátnőd úgysem sokáig lesz veled együtt, mert naplopó és buta ember mellett értelmiség nem marad meg sokáig.

Büdös a munka, mi?

Esetleg kezdj el tanulni valami szakmát, amit nem kettessel végzel el, ne várd, hogy majd eltartanak.

2015. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem az előttem szólókkal. De szerintem a önértékeléseddel van a legnagyobb baj. Azt, hogy hányas az érettségid, meg hány év alatt tetted le, senki nem kérdezi. Te is egy értékes ember vagy, ezt kéne magadnak mondogatnod, nem pedig azzal nyugtatani magad, hogy ilyen kis szerencsétlenke vagyok és hogy elbánt velem az élet. Az önsajnálatból nem lehet megélni.

Hidd el, ha te máshogy állsz magadhoz, hozzád is máshogy fognak állni! Lényeg a pozitív hozzáállás, az életszeretet és az akarás!

Sok sikert kívánok neked!

2015. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"jóindulatú májrákom van"

Mid van neked, egyem a zúzád? Ne etesd már itt a jónépet, ami jóindulatú, az nem rák, ami rák, az nem jóindulatú.

2015. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13: Miután maga a kérdés is a fantázia szüleménye, így bármi előfordulhat benne :D
2015. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kamu.
2015. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!