Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem tartja szexuálisan vonzónak a párját, mégis vele van? Miért?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a párom nem part vonzónak. Fiatalok vagyunk, nem vagyunk régóta együtt, mégis jó, ha kéthetente van köztünk valami.
2015. jún. 2. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem minden a külső, de...

A párom pár napja az én kérésemre leborotválta a szakállát. 10 éve vagyon együtt, és most láttam először, hogy néz ki "igazából". Kiábrándító.

Még az a szerencse, hogy pár hét és újra normálisan fog kinézni :)

2015. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
1-es,kemény vagy ha csak szakállal bírod elviselni ...
2015. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az exem így volt - kevés volt az önbizalma és nem gondolta, hogy valaha is egy vonzó lány szóba áll vele. Ezért "beérte" velem. Engem szépnek tartott, de zavarta a túlsúlyom és emiatt szexinek nem. Viszont legalább elmondhatta, hogy van barátnője.

A dolog vége az lett, hogy az én önbizalmam is hazavágta rendesen, úgyhogy mire végre szakítottunk, alig hittem el, hogy bárki is nőként tekint rám. Szerencsére megismerkedtem a párommal, aki segített ezt helyrerakni. Amióta jobban érzem magam, bő 10 kilót leadtam. Vicces, az exem amint meglátta ezt, megpróbált visszaszerezni. Elég undorító húzás.


Szerintem ha úgy érzed, hogy nem tart vonzónak és csak az önbizalmad rombolja, akkor lapát, de mielőbb! Ne tedd ki magad ennek. Van aki számára vonzó és szexi vagy, felesleges olyannal tölteni az időd, aki számára nem.

2015. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férjem. Nem tart szexuálisan vonzónak, mégis velem van. Nem tudom miért...
2015. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd 10-20 év együttlét után a szaxuális vonzódás csökkenhet sok esetben, apadhat, attól még szeretheti egymást a 2 ember, ha nem csak a szexért voltak együtt. Nyilván ideális esetben minden téren megvan az összhang de szerintem hazudik és festi magát aki 4-7 év után ugyanolyan vonzónak tartja a párját, mint mikor megismerte. A dolgok nem fehére-feketék. Attól még lehetnek együtt. Ilyenkor jöhet sajnos a képbe kéretlenül egy harmadik és borulhat minden. Ha viszont Ti fiatalok vagytok és már most sem vomnzódtok, akkor nem vagytok egymáshoz valók és keress mást, előttem jól leírták.
2015. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!