Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek a lánnyal kapcsolatban? - 22/F

Figyelt kérdés

Van egy lány (20) akivel már ~2 hónapja beszélgetek, találkozgatok és nagyon jól érezzük egymást (korábban csak látásból ismertük egymást), csak akad egy kis bökkenő: a kiszemelt lánynak van barátja, több mint 3 éve.

Igazából magam sem tudom milyen a kapcsolatuk, mert nem ismerem a fiút (26).

Távkapcsolatban élnek, szinte csak hétvégenként találkoznak. A lány állítása szerint már csak megszokás a kapcsolat, de szereti és nem akarja elhagyni a fiút, merthogy gyengének érzi magát és ő a mindene. Nem nagyon akarom ezt elhinni, mert eközben velem nagyon jól érzi magát, látom rajta, hogy teljesen felszabadult és életerős. Folyton nevetünk és megvan a kellő szikra kettőnk közt, zavarba jön sokszor előttem, de nem volt semmi, se ha társaságban vagyunk - se ha kettesben. Elköszönésekkor is csak megöleljük egymást, puszit se adtunk még egymásnak. Eléggé megkedveltem, már-már bele is szerettem. Most, hogy vége az iskolának - én leérettségiztem ő neki még vissza van 1 év - mit csináljak? Várjak, vagy fogadjam el ezt a dolgot? Elcsépeltnek hangozhat, de érzem, hogy ő nem csak egy átlagos lány, akit bárhol-bármikor-bárkivel tudnék pótolni. Rengeteg apróságról jut eszembe és sok közös dolog is van bennünk.

Remélem valaki tud valami értelmes választ adni, aki esetleg jár(t) már hasonló "cipőben".



2015. jún. 12. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7: "mielőtt azt mondod, ez nem megcsalás: ez érzelmi megcsalás, ami talán még rosszabb is a puszta testiségnél."


Én ezt nem hiszem, nekem minden barátom fiú, és minddel ilyen jóban vagyok, és egyikből sem akarunk párkapcsolatot csinálni, fel sem merült ilyesmi!

2015. jún. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
7: ... szóval én nem látok a kapcsolatukban semmi párkapcsolati jellegűt a lírás alapján. Ezért jó a tanács, amit itt olvastam az egyik válaszolótól, hogy ha ilyesmi jár a Kérdező fejében, akkor álljon a lány elé, és mondja meg, mit akar tőle. Amíg ilyen nem történik, az égegyadta világon semmiféle párkapcsolati felhangja nem lesz ennek a barátságnak, mert semmi erre utaló jel nem lelehető fel benne!
2015. jún. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!