Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan hiteget a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan hiteget a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 vagyok, a barátom is ennyi. A szüleimmel lakom Pesttől másfél órányira. Otthon fekszem, mert volt egy térdműtétem. A barátom 1 hete meglátogatott a kórházban, meg hétvégén is eljött, viszont ezen a héten felém sem nézett. Szakdolgozatát írja, jövő héten adja le. Azt ígérte befejezi, és meg tud látogatni, de nem jött el, pedig szülinapom is volt. Csak skypeon beszéltünk. Mindig mentegetőzik, hogy nem fejezte még be, ezt muszáj megcsinálnia. De most 5 órát nem bírna ki, hogy meglátogasson? Nem hiszem el.

2015. jún. 12. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ne hidd el. Végtelenül önző dolog, hogy azért, mert te otthon ragadtál, elvárnád, hogy a szakdolgozatát csapja össze, és rohanjon hozzád. Amíg otthon döglesz és semmit sem csinálsz, gondolkodj el azon, TE mennyi megértést adsz bele ebbe a kapcsolatba! N31
2015. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért nem hiányzik egy kapcsolat. Annyira levakarhatatlanok vagytok, hogy az embernek egy perc nyugta sem lehet.
2015. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez esetben a barátoddal kell egyetértenem. 5 óra az rengeteg idő. És ismerve az egyetemista mentalitást, ez várható volt részéről, hogy az utolsó pillanatra hagyja.


Ez nem hiszem, hogy hitegetés lenne, azért abba gondolj bele, hogy feltehetően ő is szívesebben lenne veled, akár többet is, mint 5 óra (ami amúgy RENGETEG idő), egyszerűen így alakult, és ez egy elég fontos, határidős dolog. Vagy neked nem kellett még soha szakdolgozatot írni, záróvizsgára, államvizsgára készülni? Próbálj megértőbb lenni. Nem olyan jó buli egy szakdoga írása, hogy még te is hisztizz mellette...

2015. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen empatikus az első kettő :D Én megértelek valahol,mivel szülinapod volt,legalább annyi lett volna benne hogy elugrik hozzád egy pici időre.Nem ezen a pár órán múlik,nem ezen az időn kell spórolni.Régi mondás de mindig igaz : arra van ideje az embernek,amire akarja.Nincs ezzel gond,csinálja,te meg utána nem fogsz ráérni,mert éppen lábadozol,és miegymás.
2015. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze, 4-es. Az ilyen nők egyedül maradnak, mert elvárnak, ahelyett hogy támogatnák, ha már küzd a párjuk. De meg is érdemlik! N
2015. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én egyetemista vagyok, bár még nem írtam szakdogát, de elmondhatom, hogy 5 óra az nagyon nagyon sok!!! És az én barátom megérti, hogy vizsgaidőszakban keveset vagyunk együtt, nem önző úgy, mint te. Majd ha vége, többet lesz veled, légy egy kicsit megértő.
2015. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Diplomamunkara nincs olyan, hogy eleg ido. Teljesen mindegy mibol irod, es hogy honnan indultal el, nem lesz ilyen. Ha a helyeben lennek, mar csak az exem lennel ha emiatt hisztizel.
2015. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!