Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet életképes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet életképes egy jol müködö, harmonikus kapcsolat - ritka, gyenge szexuális élettel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjuk egymast,együtt tervezzük az életünket, de sajnos kb havi egyszer vagyunk együtt - azt is inkabb "már nem ártana" és "essünk tul rajta " cimszóval! lassan olyanok vagyunk, mint 20as évei vegen járó nyugdijas házaspárpár : szeretet es ragaszkodás - szex nelkül...
2010. febr. 28. 16:02
 1/9 anonim válasza:
Jó kapcsolat alapja a JJÓÓ SEX, a JJÓÓ SEX alapja a JJÓÓ KAPCSOLAT. ;)
2010. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én is így vtam az előző pasimmal, havonta ha egyszer...

többek között ezért is szakítottunk, nem ment a kapcsolat anélkül.

2010. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg nem szerelem, csak szeretet. Nincs semmi tűz, semmi szenvedély. Ha már most itt jártok, mi lesz később? Én ezt nem bírnám. Fontos a szex egy kapcsolatba. Ja és nem jósolok nagy jövőt nektek, ne haragudj. Hamarosan ez a szeretet is elmúlik. Találkoztam már ilyennel nem egyszer.
2010. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik alapvető dolognak tartom a kapcsolatba a szexuális együttléteket!

Úgy gondolom a harmóniához hozzátartozik a szexuális vonzalom is!

Általában a nők nem annyira igénylik (gyakoriságra gondolok, de vannak kivételek is:)), a férfi jobban!

De mindenre van ,,orvosság,, , kicsit dobjátok fel ezt a dolgot!

élvezzétek egymás társaságát :)

2010. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Abban az esetben örökre boldogok lehettek, ha mindkettőtök beéri ezzel a mennyiséggel. De ha valamelyikőtök többet igényel, akkor az már nem jó!


Vannak olyan párok, akiknél a szex 100-adrangú, mert kis étvágyúak. Ha mindketten ilyenek vagytok, az tökéletes.

2010. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
7ik eve elunk egyutt es jo nehany eve tart ez a dolog! engem egyre jobban frusztral...! sajnos megtanultam elfojtani a vagyaimat - marad a maszturbalas! viszont ot nagyon szeretem es belehalnek, ha elveszitenem! meg is ertem, hogy o nem kivanja, mert pocseknak vagyok az agyban, nem is volt nagyon tapasztalatom elotte...!
2010. febr. 28. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy álltok neki, hogy nem is kívánjátok, akkor mi értelme szexelni? Ezt nem értem. Amúgy egyik ismerősöm a párjával 7 évig járt az esküvő előtt, és szex csak utána volt, mégis jól működött és működik a kapcsolatuk azóta is. Attól, hogy mások x naponta szexelnek, nektek nem muszáj, ha nem akartok. Akkor van baj, ha valamelyikőtöknek hiányozna, hogy többször szeretkezzetek. De ha zavar, hogy nem úgy csináljátok, mint mások, akkor beszélgesetek a szexről, kérdezd meg, ő miért nem kívánja, és gondolkozzatok el, mivel lehetne feldobni egy kicsit az együttléteket!
2010. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rengeteget beszeltunk mar errol es mindketten tudjuk, hogy gondot jelent de nem valtozik semmi! ideig-oraig valtozik a dolog, de alapjaiban nem valtozik semmi...!
2010. febr. 28. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, hogy érzed szerelem vagy szeretet van köztetek?
2010. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!