Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem viszi el a cuccainak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszi el a cuccainak a másik felét, ha 3 hete szakítottunk? Lányról van szó, és már mással van. Illetve mi a fenét csináljak, ugyanis még érdeklődik mi van velem.

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Öltözz be a ruháiba, shemale-t akar belöled faragni.;)
2010. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira zavar a csaj többi cucca ami ott maradt szólj neki vigye le vagy kidobod.

Ennyire egyszerű. Nálam bevált.

2010. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csak pár holmiról lenne szó, akkor inkább csak hanyagság az egész, de azt mondod a fele.

Ez azért kicsit más. Lehet, hogy még gondolkodik az egészen. Mennyire biztos az új pasival a kapcsolata? Általában akkor nem viszik el az összes cuccukat, ha még nem biztosak önmagukban. Így legalább hagynak maguknak egy hídat, amint még visszamehetnek. Elég csak azt mondaniuk, hogy ott hagytak valamit, ami nagyon kell.

2010. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érdekes a helyzet.. Ez a második vasárnap amikor mondtam, hogy vigye. Kulcsa még van, de mondtam neki, nélkülem ugyan nem fog ő pakolni..Ráadásul a mostani csávója fogja vinni a cuccait kocsival, aki pedig tuti nem teszi be ide a lábát! Ő azt mondta majd valamelyik de.-t bemegy értük. Lehet csak nem akar velem találkozni? Nem akarja, hogy felkavarodjon benne valami, esetleg tart attól, hogy próbálok rá hatni?? Ja 1ébként szombaton zárcsere volt :)
2010. febr. 28. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelezd neki, hogy vigye el, vagy kidobod. 3 hét elég kell, hogy legyen, hogy egy ilyen döntést meghozzunk, hogy indulatból költöztünk-e el, vagy sem, nem mentség, hogy vissza akar-e táncolni, vagy sem. A közös tisztelet lényege, hogy a másiknak is segítek, hogy lezárja, ha elköltöztem tőle, ha érdeklődik, de nem érzi, hogy ez neked fontos, hogy elvigye a cuccait, nem tisztel. Adj neki egy szoros határidőt (mondjuk két napot), oldja meg, ha fontos neki.


Amúgy én nem kidobnám, akkor már menjen valami szeretetszolgálatnak :D

2010. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem számít mit hisz. Akkor tedd a dolgot a legegyszerűbbé. Szedd össze a cuccait, hogy neki már csak el kelljen vinnie. Egyébként elég gáz lehet a csaj, hogy még a cuccai jó része nálad van, és már be is pasizott. Ez csak egy vélemény.
2010. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem leszarja a cuccokat, az új pali érdekli, a szirszarjai nagggyon mellékesek.. GÁz a csaj, de veled is gondok vannak...
2010. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem normális helyzet ez.. Vasárnapot beszéltük meg megint, ha most se jön(de ígérte jön), akkor tuti bepipulok. Sajnos az én hibámból kerültünk távol 1mástól, de ő most nagyon boldog az új kapcsolatával.. 5 évet voltunk 1ütt :S Szerintem sem tisztel 1általán.. Gáz a csaj emiatt, én meg amiatt, hogy ezt hagyom neki..
2010. márc. 2. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!