Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? (ex-kérdés)

Figyelt kérdés

A barátommal már egy ideje együtt vagyunk és mindennél jobban szeretjük egymást, viszont engem egyenesen az őrületbe kerget, hogy mennyire jóban van az exeivel... Rengeteg vitánk is származik ebből, mert én utálom őket és féltékeny vagyok, pedig tudom, hogy nincs okom rá de akkor is bosszantanak mert az egyik lány érzem, hogy többet akar tőle, ő pedig azon a véleményen van, hogy már nem tekint rájuk úgy mint nőkre de ettől függetlenül fontosak neki mint barátok és nem akarja velük megszakítani a kapcsolatot...

Ilyenkor ti mit csinálnátok?


2015. jún. 14. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. :( Én ugyanilyen helyzetben vagyok 3 exemmel,és a mostani barátnőmmel. Bár ő tudja,hogy nincs oka féltékenynek lennie,de az exeimre mégis az. 46F
2015. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Férfi és nő között nincsen barátság, ezt csak jópár nő hiszi így. A barátod exei lehet, hogy tényleg haverként tekintenek rá, akivel azért régebben dugtak egyet-kettőt, de a srác csak talonban tartja őket, és ha meglátja valamelyiket egy könnyebb csöcsvillanós nyári bébidollban, akkor tuti feláll neki. Alkalomadtán szívesen megduja majd őket, ne aggódj.

Ezt tartdsd az eszedben.


Hogy mit csinálj, nem tudom. Ha a barátod jó csávó, aki könnyen talál másik csajt, akkor letojja, ha féltékenykedsz, mert másnap már egy másik ribi pörög a farkán.

Ha te jó csaj vagy és könnyen találsz egy másik, normálisabb csávót, akinek esetleg nincsen kockahasa és Audi TT cabrio-ja akkor fontold meg, hogy levadászol egy ilyen srácot, akinek nem mindig egy másik csaj bugyijában jár az esze.

Minden jót!

2015. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké, a második válasszal nem értek egyet... nem szeretem az ilyen általánosítást... a barátom "jó csávó" de nem a bulizós, mindig mással megyek haza típus és köszönöm de én se vagyok ribi, fiatalok vagyunk (nincs még kocsija, képzeld nem az alapján választottam, sőt kockahasa sincs) és csak azt nem szeretném, hogy a kapcsolatunk rovására menjen a féltékenykedésem...
2015. jún. 14. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is jóban vagyok az exeimmel. És még ha valamelyikük szívesen újra is kezdené, ahhoz ketten kellenek.

Bízz meg a barátodban, amíg okot nem ad arra, hogy megvond tőle a bizalmad!

Én is voltam már nagyon féltékeny, elég alaposan átrágtam magamban a dolgot, hogy milyen a kapcsolatunk, az ő kapcsolatuk és miért érzek úgy ahogy, arra jutottam, mint te, hogy nincs rá okom, és jó a kapcsolatunk, emlékeztettem magam rá, hogy az alaptalan féltékenykedés egy jó kapcsolatot is tönkre tud tenni, úgyhogy magamban tartottam, és egy idő után elmúlt:)

2015. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Pedig alapjaiban igaza van a másodiknak.

Az exnek semmi keresnivalója nincs a közelben.

A fiú - lány barátság nincs. Az egyik fél mindig többet akar.

2015. jún. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel azt írod, hogy mindegyik exével jóban van, így nem nagyon értem pontosan mire vagy kire vagy féltékeny. Egytől egyig mindegyikbe szerelmes még mindig, egyszerre, vagy mire gondolsz? mert ez inkább vicces.


Mondok egy szentségtörő dolgot: ha egy exel lefekszik egyszer-kétszer titokban, attól neked semmi bajod nem lesz, nem lesz belőle kapcsolat, elvégre már egyszer kipróbálták, és már kiderült, hogy nem működik.

2015. jún. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En kirugnam a pasid. Es keresnek egy rendes papast. N
2015. jún. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
dehogy rúgom ki... épp azt kérdeztem, hogy mit tehetnék mert nem akarom, hogy emiatt legyen köztünk konfliktus... és nem minden exével van jóban csak 2-vel...
2015. jún. 15. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod tartani, akkor ne törődj az exeivel. Majd eltávolodnak maguktól, de ha mindig emlegeted, akkor még közelebb hozod őket egymáshoz.

De azért figyelj! Nehogy több is legyen, mint barátság.

2015. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!