Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhességi depresszió, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi depresszió, vagy elhagyni készül?

Figyelt kérdés

Teljesen megváltozott a párom,hideg,szótlan,feszült...Én már teljesen kivagyok. Állandóan sírok, és szomorú vagyok. Párom felkel reggel, elmegy, néha azt se tudom hova, csak ha felhivom. Ma is, majd hazajött,visszafeküdt, és már indulásra készen jött elő.

Elvileg már rég elakar jegyezni,erre itt lett volna az alkalom a szülinapom, és aznap is bőgtem mert tiszta feszült volt. Folyamatosan bunkón nézeget be, órákig nem szólunk egymáshoz,telefonozik,cigizik a teraszon... én túlzom el a hormonok miatt?

Én úgy érzem nem szivesen van velem már,csak mivel úton a baba... Próbáltam vele erről beszélni, sokszor..de csak azt fújja hogy túl érzékeny lettem. És benézem. Ő meg a témától feszült lesz hogy állandóan sírok.

Ugyanakkor meg, mindent megad,amire csak vágyom. Most is csak miattam leutaztunk Siófokra,de ő nem szeretett ott lenni.

Kérlek Ti kíülről hogy látjátok?



2015. jún. 15. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
hát így elolvasva, szerintem te vagy nagyon érzékeny...a kedvedben jár, tesz azért, hogy jobb legyen neked, boldogabb legyél...próbálj kicsit nyugodtabb lenni, ne görcsölj...
2015. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!