Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki vagy már teljesen felesleges? 18/L

Figyelt kérdés
1 hónapja történt körülbelül az dolog. 3éve együtt vagyunk barátommal(19) és neki van egy barátja(20) akit 16 éve ismer és hát ilyen legjobb barátság féleség. A lényeg az, hogy ez a bizonyos barátja kikezdett velem egyik este amíg a barátom is aludt és az ő barátnője is. Egyfolytában leakart smárolni és nem értette meg hogy nem. Közben beszélgettünk, de nem fogta fel a dolgot. Megkért maradjon köztünk, megígértem neki, de bűntudatom van azóta, mert szerintem a barátom nem érdemli meg őt mint legjobb barát. Mondjam el neki vagy most már 1 hónap múlva nem érdemes?
2015. jún. 16. 11:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki el.

Az 1 hónapos titkolozást pedig magyarázd azzal, hogy eddig nem tudtad, hogy előadni , mert ez szamodra is nehez stb. Ha igazán szeret, hinni fog neked. Másrészt inkább tőled , mint mástól tudja meg kicsit átvariálva.

2015. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Elmondtam neki:)
2015. jún. 16. 17:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi volt a reakcio?
2015. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hogyan fogadta?
2015. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szegény csóka szívószállal issza a zacskós tejet pár napig :D szerintem am megbeszélték 16 év azért az nagy idő.
2015. jún. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az egyik eszméletlenre itta magát, másik valószínűleg félrészeg, jó lesz ha egyáltalán emlékszik még valamire. Micsoda problémák.
2015. jún. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egész jól fogadta, mert voltak már problémáink a barátjával. Csalódott benne, haragszik rá, de beszélni fog vele erről, hogy még is hogy gondolta.:) Köszi mindenkinek!:)
2015. jún. 17. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!