Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszem azoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem azoknak, akik nekem igen?

Figyelt kérdés

Az ilyesmi lányok tetszenek, ilyen stílusú, de az ilyenek elküldenek a faszba.:)

[link]



Kb ilyen stílusú lányoknak tetszem.

[link]



2015. jún. 16. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9: alapvetően ez az "ellentétek vonzzák egymást" duma inkább rövid távra vonatkozik. ha nagyon ellentétek vagytok, akkor egy komoly kapcsolatban az kiütközik és élhetetlenné váltok egymás mellett.


másrészt meg lehet, hogy jellemben működik, de stílusát tekintve biztosan nem. egy szolid, bár jellemében nem annyira visszafogott lányként én ugyan le nem állnék egy tipikus kigyúrt, kopasz, üresfejűnek TŰNŐ pasival, mint amilyen a nagyszájú ribik zsánere. lehet, hogy miután megismerném, változna a véleményem, de attól még ha megkörnyékezne, tuti, hogy sokáig kellene nyomulnia, mire rájövök, hogy talán több van benne, mint ami látszik. míg egy hozzám hasonló stílusú pasiról előbb feltételezem, hogy van bennünk néhány közös tulajdonság, érdeklődési kör, célok és ambíciók. ez gondolom igaz a nagyszájú ribikre is, tehát ne csodáld, ha ők hiszik azt, hogy hozzájuk való vagy, ha úgy is viselkedsz, mint aki hozzájuk való.

2015. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy milyen a külseje, ha megtalálod benne a lelki társad?
2015. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12Nem.
2015. jún. 16. 18:51
 14/18 anonim ***** válasza:

#13


Te sem fogsz valódi szerelmen alapuló párkapcsolatot átélni, max csak testi vonzalmon alapuló szexkapcsolatot.

2015. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Jól van, te nyugodtan összejöhetsz olyanokkal, akik nem tetszenek neked.

Én kihagyom.

2015. jún. 16. 19:12
 16/18 anonim ***** válasza:
én se tudnék olyan lánnyal járni aki nem jön be a külseje aki azt mondta nem számít a külső az hazudik
2015. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tehát neked az öregebb szőke cougarek jönnek be, de te meg csak a fekete hajú tiniknek jössz be.


A szomszéd asszony jövő héten lesz 55 és szőke, ha gondolod bemutatlak neki.

2015. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor kénytelen leszel beérni a jobban kinéző 2-es típussal. Igen a probléma nálam is adott csak inverzben. Amilyen fiúk bejönnek azoknak én nem jövök be, sajnos ez van. A tanulandó leckét nem feltétlenül attól kapod aki a zsánered, mert lehet, hogy nem arra van szükséged, csak nem veszel róla tudomást. Ha mindenki a nekik tetszőkkel jönne össze akkor se lenne nagyobb boldogság, mert kiderülne, hogy belsőre nem passzolnak az igények...
2015. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!