Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

4 hónapos kapcsolatról van szó. Nagy szerelemnek indult, mindketten sok csalódáson voltunk túl. 26 n, 27 ffi. Én volnék a nő.

Szóval egy hónap után gyors összeköltozes egy másfél szobás panelba. (ez később lényeges lesz)

Szóval az első egy hónapban minden oké volt köztünk, programok, közös témák, sex rendben volt.

Viszont az elmúlt 3 hónapban abszolút nem volt sex, semmi féle testi kontakt. Sokszor szóvá tettem, hogy részemről ez így nem fog működni. Kérdeztem h miért nem közeledik, ha én közeledtem kudarcba fulladt az egész. A válasz folyton az, h neki még szoknia kell a panel életet,hogy egy lyukba van bezárva. Na de könyörgöm... 3 hónapig??? A párok 70%-a panelban lakik, akkor ott sincs sex sosem?? Annyi álmatlan éjszakat okozott ezzel, hogy mostanra ott tartok, hogy minden idegesít, ami vele kapcsolatos. Irritál még a jelenléte is. Ami nehezíti az esetet, hogy 0-24-ben együtt vagyunk, együtt lakunk, együtt dolgozunk... Tegnapelőtt újra kifakadtam, hogy ez így részemről nem megy, a válasz az volt, h nem akarja veszni hagyni ezt a kapcsolatot... Én meg úgy érzem, nincs értelme tovább húzni.

Mit gondoltok? Szakítanátok?



2015. jún. 18. 07:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem te szenvedsz fogalomzavarban...


egyértelmű, hogy nem jó neked a kapcsolat, de nem akarsz kiszállni belőle.


Egy kívülálló jobban látja.


Vagy netán jól érzed magad a kapcsolatban? (csak mert a kérdés nem ezt sugallja)

2015. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez egy létező fogalom.És bizony lehet benne valami.

Egy pár hónapos kapcsolatról beszélünk.Nem hosszú évekről!

Egyébként minek ragaszkodni egymáshoz ha már nem működik a dolog?

F40+

2015. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
1-es nagyjából mindent leírt, ami erről az egészről elmondható.
2015. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Dobbantottam. Egész pontosan, megkertem hogy költözzön el. Természetesen vissza megy anyucihoz. Ott legalább tényleg nem kell sexelni... Köszi a kommenteket!
2015. jún. 20. 19:16
 15/15 anonim válasza:
Mondjuk én még nem nem éltem együtt a párommal, de ha igen akkor ez a kifogás hogy a panel miatt... xD Ugyan már,ha egy férfi ha szexelni akar főleg 3 hónap után én egy disznóolban is megtenném de most nem ez a kérdés xD. Szerintem titkol valamit, de az lenne a legegyszerűbb ha eléállnál és ultimátumot adnál neki. Vagy mond egy értelmes kifogást, vagy a szakítás. Nekem lenne egy aprócska tippem persze tévedhetek, de szerintem neki nem működik rendesen a szerszám oda lent és ezt próbálja terelni olcsó kifogásokkal
2015. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!