Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ez miatt megérdemlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez miatt megérdemlem a "hülye k. rva" jelzőt?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy fiú csoporttársammal ma és az exem barátja ezt meglátta,hogy elbeszélgettünk nevettünk nézett is oda nagyon. Ezt elmondta az exemnek (azon voltunk,hogy újrakezdjük)és ő ezt mondta rám,hoogy egy hülye k.urva vagyok és nem érdeklem már! Ez miatt tényleg megérdemlem ezt szerintetek?

Mikor teljes szívemből szeretem még mindig őt!


2015. jún. 18. 16:39
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
8-as miért érdemlem meg?
2015. jún. 18. 19:09
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Félreérthetőnek vélhette az a haver a jelenetet és úgy adta elő az exednek,hogy ott flörtölgettél vele.

Ezért kaptad ezt a jelzőt.

Valószínű az ex,ex is marad,ha nem ad lehetőséged kimagyarázni magad.

2015. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Én nem flörtöltem vele!

De úgy adta elő neki ez a "nagy barát",hogy csókolóztunk!Mikor csak beszélgettünk jókedvűen.


Próbáltam beszélni vele,de hajthatatlan nem hallgat meg!

2015. jún. 18. 21:14
 14/33 anonim ***** válasza:
2%
nekem gyanús vagy hugi. az exed barátja nyilván nem vak, szóval ha nem is smároltatok, de tuti volt valami kontakt, ölelkezés egyebek. meg ha ilyen érzékeny a téma veled kapcsolatban, gondolom nem véletlen került sor a szakításra sem.
2015. jún. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nem volt ölelkezés vagy hasonlò csak beszélgettünk!
2015. jún. 19. 21:10
 16/33 anonim ***** válasza:
90%

A "barát" meg akarta kavarni a $zart.

Az itteni nőgyűlölő lúzereknek meg már attól kurwa vagy, hogy lélegzel.

2015. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%

Jaaaj pontosan így jártam a volt barátommal. A haverja nem bírt engem, rosszul esett látni neki, hogy mi egy éve boldogok vagyunk és kitalált rólam ilyen olyant. A hülye exem meg elhitte neki pedig pont akartunk kibekulni...en mocskos k.va voltam, aminek persze 0 valóságalapja nem volt. Küzdöttem érte, próbáltam bebizonyítani az igazamat, de útközben ràjöttem, hogy minek is, ha egy havernak jobban hisz és ott hagytam. Azóta is mondja rám, viszont nem érdekel egy ilyen ember, az új barátom pedig normális és le se szarja mit mond a másik, sőt mióta figyelmeztette , hogy nem lesz jó vége, ha nem fejezi be , megijedt :))

Dobd ki a francba az ilyen nem éri meg az időt. Vgy lehet tetszel a havernak és nem akarja, hogy össze jöjjetek az exeddel...

2015. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Miért emelted ki a kérdést?

Miért szakítottatok és mióta vagytok külön? Milyen volt azelőtt a kapcsolatotok, meddig voltatok együtt? Azóta történt valami?

Nem tettél semmi rosszat, ha úgy vesszük. Beszélgetésért és nevetgélésért még senki nem került máglyára. Habár mindenkinél megvannak bizonyos határok, van akinél ez már sok, de valójában nem is ezért kaptad a jelzőt.

A (volt) barátod haverjával kéne beszélned, hogy miért állított rólad ilyesmit, mi baja veled.

Az exed meg igazán érdekes eset. Se tisztelet, se bizalom nincs meg benne irántad, hogy így beszél rólad és elhisz ilyeneket. Valószínűleg nem is szeret, bár féltékenynek tűnik, de ez lehet más miatt is, nem feltétlen szerelemből.

Ha valaki így bánik veled, akkor lehet el kéne gondolkoznod, hogy nem is olyan jó ember, mint amilyennek látod. A megoldás egy alapos beszélgetés mindkét sráccal, külön-külön, de együtt is. Mindenesetre nem javaslom ennek a kapcsolatnak már az erőltetését. Felmelegítve is csak a töltött káposzta a jó - azt mondják (egyébként én nem szeretem :D).

Egy kapcsolathoz két ember kell, meg szerelem, tisztelet, bizalom...

2015. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szeret semmi bizalma benned, mivel nem benned bízott meg èn ne èrezd magad k*rv*n*k.
2015. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Az ilyen barátok tudnak ám mindent kavarni, jobb távoltartani magad, de mivel az exed barátja ìgy szerintem a legjobb, hogyha nem mész oda bizonygatni, h te csak beszélgettél csak nézd meg a kommentelők nagy többségét valaki már a pletyka szintre is vitte a bizonytalanságodat. Nem vagy h.lye k.va, attól, hogy beszélgettél egy sráccal, honnan tudják, hogy nem tanácsot kért tőled...etc. Az ilyenekkel jobb vigyázni...Ha meg az exed hisz neki, akkor ő is csak azt bizonyítja, hogy nem szeret igazán már, mert ha igen akkor odamenne szemelyesen hozzád, és tisztázná veled a helyzetet. Na ezt nevezik emberi gyengeségnek sajnos....
2015. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!