Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ez miatt megérdemlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez miatt megérdemlem a "hülye k. rva" jelzőt?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy fiú csoporttársammal ma és az exem barátja ezt meglátta,hogy elbeszélgettünk nevettünk nézett is oda nagyon. Ezt elmondta az exemnek (azon voltunk,hogy újrakezdjük)és ő ezt mondta rám,hoogy egy hülye k.urva vagyok és nem érdeklem már! Ez miatt tényleg megérdemlem ezt szerintetek?

Mikor teljes szívemből szeretem még mindig őt!


2015. jún. 18. 16:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Sikerült "féltékennyé" tenned. Ezt akartad. Mi a baj? Nem mindig minden alakul terv szerint, főleg ha eleve rossz a terv.
2015. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
#21: Miről beszélsz?? A kérdező egyáltalán nem akarta féltékennyé tenni az exét!
2015. aug. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
mintha az exemet olvastam volna ebből!!akárkivel beszéltem a fiu haverok közül, mindig k..vázott!!!dobtam is , mert ez nem normális szerintem
2015. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Rólad semmi jelző nem jut eszembe.. az exed és a a barátja viszont jogosultak egy "hülye majom" címre.
2015. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok ezzel a témával, hogy az eddigi bnőim azzal beszélgettek akivel csak akartak, akár kettesben is.. ha együtt nevetgéltek, annak örültem, mert azt jelenti hogy a bnőmnek jó kedve van. Bevallom volt hogy féltékeny voltam, de ilyenkor is vannak kultúrált eszközök, pl megemlítettem bnőmnek h láttam őket nevetgélni és rákérdeztem, hogy beava e, had legyen nekem is jobb kedvem, erre jókedvűen kifejtette a poén tárgyát.

Ez a tag nem ér annyit, hogy bármit is akarj tőle.. egy igazi barom..

2015. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
39%
Ha az exeddel akarod újrakezdeni,nem hülye qrva vagy,hanem qrvára hülye.
2015. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

#26 +1


És szálj már le a témáról, eltelt 4 hónap!

2015. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
fiú wc-ben a csoporttársad pucuját bekaptad legalább?
2015. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Az exed meg a barátja egy igazi idióta!

Az hogy láttak nevetve beszélni valaki mással, és ez lett a reakció az csak legfeljebb indok volt arra hogy ne kezdjétek újra.


nos én átértékelném az érzéseim a te helyedben.

2015. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után miért kell megint felhoznod ezt a kérdést? Vagy te is a kamukérdezők csoportba tartozol?
2015. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!