Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Kicsit gáznak érzem ezt.

Figyelt kérdés
4 hónapig jártam egy fiúval,késöbb derült ki róla,hogy jobb az anyagi helyzete mint nekem...Nem.is zavart ez mert én nem szedtem le,sőt mikor fizetett valamit utána mindig megháláltam valamivel..Na amikor elhoztam hozzánk akkor jött a bökkenő..Tiszta a lakásunk de nem volt rá pénz,hogy újra fessük de még se nézett ki putrisan a lakás...Miután elhoztam hozzánk utána rá nem sokkal dobott..Vissza ment az exéhez akiről ő megmondta,hogy pénz éhes elkényeztettet anyuci apuci lánya,drága ruhák naponta,ilyen olyan méreg drága smink termékek,meg egyébb drága cuccok de dolgozni nem szeret...Közben a srác legjobb barátja elmondta,hogy a fiú igen is ezért dobott mert én nem vagyok gazdg,és gáznak érezte a velem való mutatkozást mert én nem olyan voltam mint az ex\jelenlegi barátnője.....Eléggé megalázónak érzem ezt és egy munka helyen.is dolgozunk és mindig szemétkedik.velem a.srác..Pedig én rá se nézek,hozzá se szólok,kerülöm...
2015. jún. 19. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Továbbá is vedd levegőnek! Jól csinálod! Az ilyen ember csak a saját maga intelligenciáját mutassa be mindenkinek, és miközben veregeti a vállát a pár tahó, h "jól csinálod haver, csak így tovább", közben a háta mögött meg nevetnek rajta, h milyen szánalmas és buta ember... Hidd el ez így van! Ne érezd magad kellemetlenül!
2015. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

"késöbb derült ki róla,hogy jobb az anyagi helyzete mint nekem"

"mikor fizetett valamit utána mindig megháláltam valamivel."


Jó duma :)


Viszont a srác a patkány, ez világos. És SEMMIT nem tennék. Le kell nyelni a békát, te választottad a pénzes hülyegyereket , igy jártál.

2015. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amikor otthon bemutatott akkor tudtam meg ,hogy ő el van engedve rendesen meg a húga is..De ha fizetett egy gyrost akkor én amint volt pénzem mindig vettem vlmit aminek örült..
2015. jún. 19. 08:02
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
így jártál és még járhatsz is, sajnálom...
2015. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Szard le, aki ennyire anyagiasan gondolkodik azzal nem érdemes foglalkozni. Megérdemli, hogy a pénzéhes hülyével legyen. Te legalább találhatsz egy rendes srácot helyette, gondolj erre.
2015. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Az még oké,hogy dobott.Talán szülői nyomásra tette,ez még érthető is lenne,de ezt lehetne kedvesen is csinálni legalább barátságot színlelve.

Ezek alapján ne sírj utána,találsz rendesebbet kevesebb pénzzel.

Hány évesek vagytok?

2015. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő 22 én 20. Azon már túltettem magam,hogy dobott..Bár az öltöködésemből se az jött le,hogy dús gazdag vagyok szóval nem értem...De legalább ne szemétkedne...
2015. jún. 19. 08:15
 8/13 anonim ***** válasza:
kicsit megfenyegethetnéd ,hogy feljelented lehet visszavenne az arcából.
2015. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem voltál elég "jó party" neki...

Az ilyen felületes semmire kellő alakokat le kell xarni magasról,nincs más.

Pókerarc,és nézd levegőnek.

ne sajnáld ezt az egészet,elég szegényes lelkivilága lehet az embernek,hogy emiatt dobott,aztán még szemétkedik utána,mint egy gyerek.

2015. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
utolso aztán kmifacért jelentené fel ? :D
2015. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!