Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy szeretőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy szeretőt?

Figyelt kérdés
22/F

2015. jún. 19. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt keresnél, szakíts a barátnőddel te f...g, jobbat érdemel.
2015. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyitott kapcsolatban élek.
2015. jún. 19. 10:15
 3/10 anonim ***** válasza:
22 évesen nem könnyű dolog. 30 fölött sokkal könnyebb. Egyébként a helyszín ezerféle lehet. Én a legutóbbit fogászati váróban ismertem meg.
2015. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de miért elégedsz meg egy nyitott kapcsolattal? Mi értelme van?

Én inkább igazi szerelmet keresnék, nem szeretőt.

Amúgy sok lehetőség adódik,alkalmi dolgok, csak figyelni kell. Sok olyan van, aki belemenne egy két numerába.Utcán,munkahelyen, stb... Bár nem tudom melyik nőnek jó, ha csak szerető. Sosem értettem.

2015. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A nyitott kapcsolatot én kezdeményeztem.

Kevés, nekem amit otthon kapok, kell egy állandó szexpartner.

2015. jún. 25. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Értem.

De, nem inkább egy hasonló igényű partnert kéne keresned? Akinek olyan a vérmérséklete mint a tiéd.

Hidd el, neked sem lesz jó így sokáig.Kiégéshez vezet.

És a párod ebbe simán belement?:O

2015. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem keresek mást, mert nem a farkam alapján választok párt.

De szexpartnert igen.

Belement, megbeszéltem vele és elfogadta.

2015. jún. 25. 09:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom milyen helyeken fordulsz meg, de járj nyitott szemmel.

Közösségi oldalak is hasznosak lehetnek. Vagy egyszerűen adj fel hirdetést, ha sürgős. Tuti lesz jelentkező és válogathatsz kedvedre.

2015. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem sürgős, de hirdetést nem adnék fel. Nem egy darab húst keresek... Vannak igényeim, de gerincem is.

Hát ahol összetudnék szedni valakit pl: disco ilyen helyekre nem járok. Onnan nem is hoznék haza senkit.

2015. jún. 25. 10:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Van kifejezettem egy ilyen internetes társkereső oldal, erotikus társkereső. A legtöbb illető az oldalon valamilyen kapcsolatban van.
2015. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!