Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktátok a párotokat masszíro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok a párotokat masszírozni?

Figyelt kérdés
A párom sem a masszírozást, sem azt hogy én masszírozzam, nem igényli! Nagyon nehezen tudom rávenni hogy a hátam megmasszírozza. Szerintetek TENS készülékkel, (izomstimulátor?) szabad hátat lazítani?
2015. jún. 19. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én férjem a hát és a talp simogatást igényli a legjobban.:) De van, amikor azt kéri, hogy kicsit masszírozzam meg.


26/n és 27/f

2015. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, én például szeretek masszírozni, volt barátnőmet sokat masszíroztam.
2015. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem szoktam, ő sem engem...

van otthon masszázs fotel (nem a sima rezgő hanem amiben görgők vannak és elég jól megtudja masszírozni az embert), szóval ha fáj a hátam vagy ilyenre van szükségem akkor ehhez fordulok...irodai munka miatt, vagy a játék miatt :D nem tudom...fájni szokott a hátam a testtartás miatt...akkor használom ezt, max egy évben 4-5x van ilyen...ja meg ha megemelem magam vagy elalszom valamimet...


22F

2015. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem szokott:D
2015. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Szoktuk, és mindig szex a vége :))
2015. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a legtöbb esetben a masszázs volt az előjáték :)
2015. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Érdekelne olyan tapasztalat ami konkrétan ilyen elektromos rezgető kütyü használatából ered!


Köszönet az eddigi kommentekért!

2015. jún. 20. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Én masszőr vagyok, de a párom nem igényli a masszázst,inkább ő szokott engem megmasszírozni.
2015. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Masszírozzák a masszőrt!

Még mindig jobb mintha akasztják a hóhért! :-)

2015. okt. 22. 13:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, mert a férjem nem szereti a masszázst. Ő engem szokott, a hátamat és a talpamat:)
2015. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!