Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magára hagynátok a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magára hagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Ez egy hülye kérdés lesz de rohadtul unatkozok.

Ha a pároddal az életeteket mentenétek és nélküle nagyobb esélyed lenne a túlélésre de tudnád ha ott hagyod lehet hogy soha többet nem látnád viszont mit tennél?

Most ez a Titanicról jutott eszembe amit már láttam vagy 20-szor, de megint megnéztem (igen tényleg rohadtul unatkozok) de én pl biztos nem hagytam volna ott a barátomat. Akkor inkább vele együtt belefulladtam volna a vízbe.


2015. máj. 11. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem azt fogod sokat hallani/olvasni, hogy nem.

Inkabb az az erdekes, hogy ha igen, akkor miert? En pl gyerekre tudok gondolni, akkor nem erdemes dupla-vagy-semmizni..

2015. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Akkor is, ha gyereket várnál tőle, mi?
2015. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mellettem nem unatkoznal szivike, minden nap megadnam neked ami jar (2x is)
2015. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, ezt majd akkor fogod megválaszolni istenigazából ne adj isten olyan helyzetbe kerülsz.
2015. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vagy vele megyek, vagy sehogy..
2015. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A karosszékben ücsörögve én is megmentenék mindenkit.
2015. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem magára, mármint ha 100%, hogy nem tudunk mindketten megmenekülni. Semmi értelme annak, hogy mind a ketten meghaljunk.
2015. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Ha nem régóta ismerem, akkor igen, otthagynám, de pl. a legjobb barátomat, akit 16 éve ismerek biztos nem hagynám ott, akkor inkább halunk meg együtt.Ezt nem csak úgy írom, tévedtünk el erdőbe, s nem hagytuk ott egymást, pedig 6-7 óra bolyongás után már kicsit para helyzet volt. Viszont azt, aki alig fél éve ismerek, lehet a barátnőm, de inkább magam mentem, mivel úgyis lesz másik. Ha barátnőmmel régóta együtt vagyok, akkor őt sem hagynám ott.
2015. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem hagynám ott.
2015. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem hagynám ott, de amúgy ha szorult helyzet van, akkor inkább ő élje csak túl.
2015. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!