Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan pár, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan pár, akik amiatt szakítottak, mert nem egyezett a jövőképük?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire gyakori ez a dolog. Például van egy pár, akik jól megvannak, létezik vonzalom is közöttük, viszont valamiben nem tudnak megegyezni a jövőt illetően, amiből aztán állandó feszültség adódik. Például a nő már házasságot/gyereket akar, vagy a férfi még nem akar megállapodni, nem akar még gyereket, esetleg karriert akar valamelyik fél még építeni, stb. Köszönöm előre is a válaszotokat.

2015. jún. 12. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk 5évünk és a házasságunk ment rá. Én nem akartam a semmire gyereket vállalni, ő meg igen, mert szerinte nem gond a szüleink vérét szívni és úgy eltartatni a gyerekünket mással. Nekem több kellett, és mondtam, hogy 24 éves vagyok, 30 előtt nem lesz gyerek, mert nincs mire, csak hitelünk volt, másunk nem. Ő azt mondta, hogy most akar. Mondtam, hogy keressen hozzá nőt, megtette.
2015. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ilyen,mert mindig képben voltam mit gondol a másik,vagy mit akar.Szakításaimnak nem ez volt az oka.
2015. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: persze, mi is megegyeztünk, hogy esküvő, gyerekek, de azt nem gondoltam volna, hogy neki mindegy, miből, csak legyen, "majd megoldjuk valahogy". Azt hittem, felelősségteljes ember, de csak egy lusta disznó volt, és belül még gyerek, aki ha kijelent valamit, hogy "kell", akkor az kell, nem hajlandó várni rá, csak hisztizni. Évek alatt sem esett le, hogy ilyen, ez persze az én hibám is volt. Szóval szerintem nem csak nagyjából, hanem konkrétan és részletesen kell átbeszélni a terveket, hogy ne bezséljetek el egymás mellett.
2015. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én már szakítottam pasival ilyenekért. évek után is azt hallgattam, hogy persze, akar esküvőt, meg akar gyerekeket, de mindezt "majd". nem az kellett nekem sem, hogy kijelentse, 2 év múlva megkéri a kezem, de az ő hozzáállása inkább olyan volt, hogy "majd, olyan 10 év múlva esetleg". nekem kellett volna némi bizonyosság, hogy nem csak nyugdíjas koromra leszek ESETLEG feleség és anya, ezt a nemtörődöm hozzáállást nem bírtam sokáig, elég kiábrándító volt. ugyan nem direkt ezért szakítottam, de ez is elég nagyban hozzájárult a dologhoz.
2015. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Exemmel szakítottam hasonló problémák miatt. Együtt vezettünk egy panziót, ott is laktunk. Neki tökéletesen megfelelt, hogy reggel felkel, egész nap dolgozik, majd este lefekszik. Nekem ez kicsit egyhangú volt. A másik, hogy én szerettem volna gyereket, ő hitegetett, hogy persze, ő is, csak most még nem (46 éves volt, én 28). 2 és fél év után feladtam.
2015. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, nem olyan régen. Azóta sem szedtem össze magam, és szerintem már soha nem is fogom. Vele terveztem leélni az életem...most meg elhagyott, és fogalmam sincs, hogy mitévő legyek.
2015. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor komolyabbra fordul a dolog 2 ember között,akkor az értékrendeket le kell tisztázni. Ez sokszor manapság nem történik meg,elég sűrű szakító ok.

Természetesen van rá példa,hogy 2 eltérő értékrendű ember leéljen egymás mellett egy életet,de nem ez a jellemző.

2015. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6/7 tudom , hogy béna szöveg, meg gondolom mindenkitől ezt hallod de tapasztalatból mondom, hogy valóban az idő majd megold mindent ! :) csak légy erős, és akard elfelejteni és tovább lépni ! sikerülni fog ! :)
2015. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen,volt
2015. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen volt, ez egy nagy nehezítés a párkeresésnél szerintem kb mindenkinél.
2015. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!