Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kapcsolatban vagyok, de tetszik egy szintén foglalt srác?

Figyelt kérdés

2 éve van kapcsolatom, a srácnak is olyan 2-3 éve lehet bár kicsit idősebb nálam (26-28 körül lehet).

Párszor beszéltünk, és nagyon megfogott a jelleme, a kisugárzása, a dolgokhoz való hozzáállása.

Gyanítom, őt nem érdeklem, vagyis nem úgy. Mindig odajön hozzám beszélgetni, de ezt mindenkihez, szóval lényegtelen.

Egyszer mondta, hogy édes vagyok, meg meghívott házibuliba, és elkérte a számom, de ez semmi.

A barátom teljes ellentéte. A barátomat 2 évig kellett nyaggatni, hogy dolgozzon végre, 3 hete nagy nehezen elkezdte. Meg abszolút nem egy pozitív személyiség, mint a másik srác.


Hogy felejtsem el?


21l


2015. jún. 19. 14:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Visszaolvastam a kérdést és csak most láttam, azt, hogy a barátod két év múlva kezdett el dolgozni. Ez nagyon vicces és dettó így volt nálunk is. Hiába szidnak téged a kommentelők, kérdező, én pontosan tudom, hogy mit érzel. Én egyetem mellett dolgoztam keményen, a párom pedig otthon ült egész nap. Unatkozott, de dolgozni már nem akart. Nagyon idegesítő tud lenni. A nő felől sem korrekt, ha nem csinál semmit.
2015. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy miért nem dolgozott 2 évig. Ha lett volna rá lehetősége és lusta akkor jogos a felháborodás, de ez általában ennél jóval bonyolultabb szokott lenni. Kedves kérdező, te dolgozol? Remélem, különben semmi jogod ezen kiakadni!
2015. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Az én párom konkrétan lusta volt. Ha rokkant lenne, akkor természetesen nem mérgelődnék.
2015. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Perszehogy dolgozom.

Nem akart dolgozni, most sem akart, csak már nem hagytam neki választást, ne tartsam már el még évekig.

2015. jún. 19. 15:26
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

#9

Tehát ha valaki nem olyan választ ad a kérdésre(amit megjegyzem mindenkinek feltettél, aki idetéved), amilyet vársz, akkor "ne ossza az észt"?

De rendben, legyen így. Ha ilyen elviselhetetlen, semmit nem érő szemét a barátod, akkor itt az ideje, hogy levedd magadról a terhet, és végre olyasvalkivel legyél, aki megérdemel téged. Közben meg képzelj magad fölé egy glóriát is.

2015. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
9%

Remelem olvassak azok az alszent nok, akik arrol papolnak, hogy marpedig a nok sosem hagyjak el a parjukat egy jobb partiert, meg nem felfele valasztanak . Itt is latszik, ez a 21 eves fruska egy 5 evvel idosebb gyereket hasonlitgat egy, a felnottkorba epp belopo, es frissen munkaba allt sraccal. Na vajon ki lesz a talpraesetteb. Aminek egyebkent kuqvara semilyen szemelyisegbeli oka nincsen, hanem egeszen egyszeruen az 'ido' meg az eletkor az idosebb csoka oldalan all. Eselytelen ilyenkor a 21 eves srac, akar fejre is allhat, a kerdezo mar megszagolta, hogy vonzo lehet felsobb korosztalyokban is, akikkel meg a fiatal sracok mindig versenyhatranyban vannak.

Ezert is lattok itt a gyk sok sok pasi sirast huszonegyket eves sracoktol

2015. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
A párom 28, tehát nem frissen állt épp munkába. Csak otthagyta 2 éve az előző munkahelyét, és nem akart újat, mert ő elvan munkanélkülin.
2015. jún. 19. 15:38
 18/30 anonim ***** válasza:
#16 nemtől függetlenül mennyire vonzó, jó tulajdonság egy másik ember szemében, hogy valakinek büdös a munka? Munka nélkül nem lehet megélni.
2015. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

A hiresztelesekkel ellentetben nem annyira konnyu osszevakarni magad, ha elveszted a munkad, plene uj munkat sem konnyu talalni. De a srac talalt, de persze a jo onigazolas mar csak ilyen, 'miert nem talalt korabban' ugye.

Ez mar veszett ugy, mert te azon vagy, hogy ledumald magad rola, igy tulajdonkeppen barmit csinal, te tuti talalni fogsz minimum egy okot, hogy kitalald, miert is gaz ezert.

Amugy meg miert van minden masodik 18-19 eves kislanynak 25 even feluli pasija? En ettol mindig agyverzest kapok.

2015. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Iszonyú felszínes gondolkodású vagy. Ennyi erővel a te logikád mentén én is kérdezhetném, hogy miért van minden második idősebb pasinak fiatal barátnője, idősebben nem vagyunk jók csak szépen, fiatalon? Ahhoz hogy a 18 éves.lánykának 25 éves barátja legyen a férfinek is bele kell egyeznie. A te logikád alapján mindkét nem felszínes.
2015. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!