Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom teljesen bekattant?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántottam. És ilyet én még nem láttam tőle, ordított, teli torokból, zúzott, beverte a falat, és egy üveget is eltört, közben szidott, mindent, ami a csövön kifér, majd olyat mondott, hogy remélem Isten kegyetlenül megbüntet azért a szenvedésért, amit nekem okozol, de ezt is olyan tekintettel... Aztán sírva elrohantam... Azóta sokszor kér bocsánatot, smsben, meg különböző módokon...
2015. jún. 19. 16:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy címeres idióta vagy!

Mit tegyél? Te semmit. Esetleg kérjél bocsánatot, de ezzel nem hozhatod vissza a munkáját. Én a barátod helyében kidobtalak volna, ne te legyél felháborodva.

És írd meg kérlek, hogy kamu. Ekkora ökör nincs a való világban, ugye?

2015. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Szemét voltál a pasival. Kivágnálak a helyében.
2015. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem tetszik ahogy veled viselkedik vagy mindig bunkó dolgokat vég a fejedhez akkor beszélgess vele, hogy ez neked nem jó és változtasson. Ha nem tud akkor inkább gondolkodj el a szakításon vagy tedd is meg.

Ilyen gyerekes reakciókat viszont felejts el, igaz szerintem túlreagálta valamennyire, láthatóan dühkezelési gondjai is lehetnek, ha így őrjöng, de az biztos, hogy elég rosszul esne mindenkinek, ha a párja szándékosan letörölne valami olyat a gépéről ami számára nagyon fontos.


Egy novellát/könyvet ugyanis nem lehet kétszer megírni mert a második mindig gyengébb lesz az elsőnél.

2015. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ez azért kamu mert ha fontos volt neki nem egy darab mentés van belőle egy helyen


na de nézzük a tényeket,aki a gépemhez nyúlna törölni bármit,vagy kontárkodni,azt szétkaszabolnám.

2015. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Jajj és még téged kéne sajnálni? Mekkora ostoba liba vagy. A helyében az életben nem akarnám látni a pofád.
2015. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Reméljük nem Stephen King a barátod.
2015. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
amúgy simán vissza lehet szerezni amit letöröltél. nem kell hozzá mérnökinformatikusnak lenni...
2015. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26%
ha novellákat töröltél e, akkor én külön megdícsérletk, hgy egy ekkora barom kattanásaitól megkímélted a külvilágot. ilyet már én is láttam "művésztől". katasztrófa
2015. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!