Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtatható vagy szakítás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatható vagy szakítás a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok, több mint 1.6 éve vagyunk együtt. Először csak barátságnak indult az egész, de én már akkor többet éreztem mint barátság. De ő nem nagyon akart akkor még többet tőlem. De ahogy telt az idő egyre több lett köztünk, mint barátság. Mivel még akkor nagyon is éreztem iránta és úgy láttam hogy talán ő is gondoltam próbáljuk meg. De ahogy előtte tepertem utána , átverve , hülyének és papucsnak éreztem magam(mai napig néha rágom magam rajta). Innen viszont kicsi vissza fogottabb lettem , le sz*rom és a törődöm között. Lehet kicsit nyálas lesz de ahogy múlt a szerelem részemről elkezdtünk veszekedni. El kezdtem mellette mással is ismerkedni, lefeküdni persze ő erről tudott és az is akivel ismerkedtem. Én is hibásnak érzem magam... Tegnap beszélgetünk a szakításról , de nem nagyon szeretné azt akarja hogy jóban maradjunk. Sokat veszekedünk hetente legalább egyszer , bizalom sem olyan mármint az elején. Pedig csak apróságokban szokott hazudni semmi komoly. Szerinte nem szeretem már úgy mint régen , van is egy gyerek akivel lelkizni szokott. Pedig meg szoktam vele általában mindent beszélni. De ha nem szeretem , miért nem tudom el képzelni más férfival és hogy valaki, bántsa lelkivel vagy testileg?... Bocs ha kicsit hosszúra sikeredet.

2015. jún. 21. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

"El kezdtem mellette mással is ismerkedni, lefeküdni persze ő erről tudott és az is akivel ismerkedtem. Én is hibásnak érzem magam... Tegnap beszélgetünk a szakításról , de nem nagyon szeretné azt akarja hogy jóban maradjunk."- ha már ilyen rendes párod van, akkor érdemes megbecsülni, szeretni. Ugyanakkor látszik, hogy nem egy pszichopata alkat, hogy mindig ellenőriz, illetve a tulajdonának tekint.

Ezek a legjobb pasik és érdemes értük sokat tenni, de csak úgy, ha tanultál a megcsalásból és soha többé nem vered át. - ezt a párodnak is minél előbb mondd meg. Ugyanakkor fektess bele sokat a kapcsolatba, illetve a közös jövőtökbe, akár kicsit anyagilag is: saját kuckó és csak vele kommunikálj, más csalfa kandúrokra ne is figyelj. Ebben az esetben te vagy még a kicsit éretlen, aki figyel a csalfa kandúrok hívogató szavaira és ágyba húzására.

Nőként mondom, hogy egy ideje már csak nevetek az ilyeneken illetve elviccelem a sráccal-férfival, aki felajánlja. Megértem őket is, hogy magányosak, rég nem lehettek nővel, de ugyanakkor pontosan tudom, hogy én mit akarok és nekem is a fontos :). Sok sikert :)

2015. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm a választ másrészről a pasi én vagyok és nem ő. Amúgy szokott féltékenykedni, szokta nézni az üzeneteimet. Volt hogy az unoka húgomra is féltékeny volt. Pedig semmi olyan nem volt, csak beszélgetünk.
2015. jún. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!