Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok ennyire nem törődöm lenne?

Figyelt kérdés
Az egyetemet leszarja, munkát keres azt állítja de többet is kerestem neki megmutattam és mindig volt valami kifogása, hogy az neki miért nem jó. (ideje rengeteg nem egy orvosin van). Ráadásul örökölt egy házat hitellel együtt még 1 emberrel de nem fizetik.A párom odaadná banknak árverezni vagy átruházná az ő részét a másikra,mert a másik személy nem akar megválni a háztól, mert hogy annak értéke van.Jó jó de nem a párom számára ő egyáltalán nem akarja ezt a házat és szabadulna a hiteltől de nem tesz érte semmit csak úgy lóg a levegőbe az egész dolog.Már a párkapcsolatunkban is volt ez miatt egy válság időszak és majdnem otthagytam de összekapta magát és ilyen téren azóta is rendben van viszont a többi területen ugyanilyen maradt. Egyetemen van még némi változás, mert én tanulok a vizsgáimra és jól teljesítek egy nehezebb karon és szerintem már cikinek érezte.Tudom, hogy nem én dolgom és változni az ember nehezen tud és én attól még szeretem szóval ez inkább csak kiadott panaszkodás most. Titeket zavarna az ilyesmi? Mit tennétek ti?
2015. jún. 21. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Én nem lennék együtt ilyen emberrel. Hosszú távon csak szegénységhez vezet.
2015. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, azon én is elgondolkoztam, hogy mi lesz így a nagy betűsben.. :/
2015. jún. 22. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!