Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon sokat iszik alkoholt és néha nagyon sértő, csúnya szavakkal illet és megszokott ütni, persze én is vissza ütök.. nagyon elegem van. próbáltam már elhagyni de szeretem :/ szerintetek képes lenne megváltozni?

18/L


2015. jún. 21. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz tenni azon kívül hogy vagy elviseled továbbra is, vagy elhagyod.

Hiába szereted, legyen eszed!

Jó lesz majd pár év múlva is még mellette hogy ő elissza a pénzt és közbe megver? Találsz te rendesebb fiút is, vegyél erőt magadon és hagyd el!

2015. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az írásodból ítélve maradj vele, mert normális palit nem érdemelsz.


Ha szereted, akkor maradj vele, viseld el az agresszióját, aztán nem kell panaszkodni. Te vállalod ezt.

2015. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert "szereted"? Pontosan mit szeretsz benne és milyen közös jövőt képzelsz el magadnak és a gyerekeidnek..? Nem, nem lenne képes megváltozni. Te pedig nem szereted őt, hanem pszichológiai problémád van, amivel szakemberhez kellene fordulnod. Senki sem szereti azokat a dolgokat, amik rosszak számára, de vannak bizonyos mentális problémák, amik nem engedik, hogy megszabadulj a káros függőségeidtől. A barátod helyett töltsd az időd inkább a gyógyulásoddal.
2015. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!