Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennyike kommunikac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyike kommunikacio normalis, vagy jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
A baratom munka miatt uton van egy hetig. Ebbol 3 napot olyan helyeken vannak, ahol nem lesz internet. Ezt tegnap mondta, es h majd azert ir naponta egy smst. Ma delutan indultak. Elotte kuldott egy kepet h epp merre jarnak. Viszont nem irt egy szot se h akkor indulunk, nem leszek vagy vmi. Elhanyagoltnak erzem magam, nagyon jol esett volna ha legalabb ir ket sort igy ugy erzem mintha ignoralva lennek. Ez hiszti? Neki nem mondom es nem is fogom, sose nyaggattam h mikor ir, mindig turelmesen kivartam h beszelni tudjunk.de jol esne ha kicsit jobban ereztetne h hianyzom, h legalabb ir ha tudja h utana 3 napig nem fogunk beszelni. Szerintetek?
2015. jún. 22. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Telefonalunk azert nem tudunk mert kulfoldon van, ezert lesz majd a napi egy sms
2015. jún. 22. 19:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nők..! Csak a fejem tudom fogni, ne haragudj!
2015. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj neki: "most jöttem mhről, hiányzol, írj!". Meg szívecskét is rakjál mögé.
2015. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence_ ***** válasza:

"Elotte kuldott egy kepet h epp merre jarnak"

Gondol rád!

Igen hiszti. Unatkozól.

2015. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Nálam ez már a hiszti kategória.
2015. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!