Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk unalom ellen -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk unalom ellen - távkapcsolat egy rövid ideig?

Figyelt kérdés

Most 1,5 hétig nem tudunk találkozni a barátommal. Marad a skype. Játszottunk egy kártyajátékot egymás ellen (nem pasziánsz, annál izgalmasabb :D), felesz vagy mersz-szel, beszélgetünk, vannak webkamozásra hajazó dolgaink, küldünk vicces képeket. Viszont látom rajta, hogy van, amikor unja. Mit lehetne tenni, hogy ne unja a barátom a dolgot?

Sokszor órákig fenn szoktunk lenni skype-on. Mit lehetne még együtt csinálni? Tudtok adni tippeket?

(együtt vagyunk és leszünk is a nyáron, most egy rövid ideig vagyunk egymástól 200 km-re. Ő tanul, nekem még nincs munkám, tehát napközben kb egész nap szabadok vagyunk. Az elmúlt hónapot náluk laktam és majd ezt is tervezzük - mikor tudunk találkozni nincsen baj, csak így.)


2015. jún. 22. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Unatkozol ? Menj ki a tengerpartra és kezd el számolni a homokszemeket.
2015. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a tested is, biztos jobban leköti mint ha bandzsitasz egy cowboy kalapban
2015. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

A homokszemszámolás a csórók sportja, ha a pasid nem tudja biztosítani, hogy a pénzkötegeit számold, akkor dobd ki. Még ha a kiss Gauss módszereivel számolsz, akkor is bele kell telnie minimum 160 percnek, mire végigérsz a húszezresein.


20/csúnya lány

2015. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
# 3 Hú de vicces, hogy minden kérdés alá oda írsz valami baromságot. Szólj mikor kell röhögni!
2015. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

#4 én csupán a gyk-s férfiak elméjében élő nő kivetülése vagyok. Valaha én is egy szép, kedves nő voltam, de a gyk megfojtotta a bennem elhaló kedves asszonyi lelket. Ez nem vicc, hanem gyász.


20/csúnya lány.

2015. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#4 Ami azt illeti ő az egyetlen nő itt aki legalább nem hazudozik és felvállalja azt, ami; még ha egyértelműen nevetségesen teátrális is.
2015. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
# 5 Szerintem, megsütött a nap, menjél aludni!!!
2015. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. -.-

Valakinek valami ötlet?

2015. jún. 23. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:
beszéljetek a jövőről. :) a nyárról, ha már nyáron együtt lesztek. :) tervezzetek :)
2015. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Az már megvan. :)
2015. jún. 24. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!