Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kel ki a párom magából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kel ki a párom magából ha XY-ról van szó? Ti megértitek vagy sem?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy egy éve volt egy szexpartnerem.Kedveltem őt, talán jobban is, mint kellett volna. Azon a nyáron ismertem meg a mostani párom. Egy rendezvényen összefutottunk, tudtam, hogy tetszem neki, de akkor még a "partneremért" voltam oda, a szeme láttára leléptem vele. Utólag megtudtam, hogy gész este keresett és nagyon kivolt, hogy végül látott elmenni mással, dühében ő is mást szedett fel aznap éjjelre. Nekem akkor volt az utolsó éjszakám XY-nal. Én utána bocsánatot kértem páromtól és jeleztem felé, hogy nem tartom jó ötletnek a közeledését, mert már valamilyen szinten érzelmileg is kötődök a másik férfihoz. Lassan, de biztosan végetért a románc XY-nal, tudtam, hogy be kell fejeznem vele, mert koppanni fogok. Végül párom rébeszélt, hogy legalább adjak egy esélyt neki, ha más nem, megmaradunk barátnak :) Randiztunk párszor, majd egymásba szerettünk és azóta is együtt vagyunk, boldogságban. A lényeg, hogy el akartam menni egy bálba a barátnőmmel, ám a párom éjszakás lesz, ő nem tud jönni. Bökkenő, hogy az egyik szervező a régi "partnerem". Párom kerek perec kijelentette, hogy ha elmegyek oda viseljem a következményeket (magyarul sirig tartó bunkózást, morgást, meg a bosszút...majd ő is elmegy véletlenül egy légtérbe bulizni az ő régi dugópajtásával,akit én nem kedvelek) Szerinte én nem értem meg, hogy ő erre nagyon érzékeny a múlt miatt, milyen rossz ez az ő lelkének, hogy ő melózik, én meg ott szórakozgatok majd vele. Tuti rám lesz cuppanva egész éjjel a pasi, felkér majd táncolni és nem tudom levakarni blabla. Bennem bizik, de a pasiban végképp, egy sunyi alaknak tartja, s mivel ő nem lesz ott majd kap az alkalmon. Nyilván két ember kell hozzá, de mintha meg se hallaná ezt a részét. Azt szajkózza, hogy "tudja mije van" és azt is tudja, hogy rengetegen irigyek rá, mert neki sikerült becserkésznie. Párom úgy gondolja, hogy engem folyton mindenki meg akar d..ni, pláne XY, mert átlagon felüli nő vagyok és erős szexuális kisugárzásom van. Máskor nem hisztizik, ha bulizni megyek, nem szereti, ha berúgok, mert akkor hülyén viselkedek, de ennyi. Volt már Ő is külön bulizni, nem volt ebből probléma. Aludtam rá egyet és azt mondtam neki nem megyek el, fontos nekem annyira, hogy ne legyen feszültség, de akkor sem tudom megérteni teljesen és kezelni a kirohanását. Mondtam neki, hogy helyette menjünk el egy fesztiválra, ahol ő lesz a sofőr, én meg majd jól besörözök, ez a feltételem. Belement, azóta csend és béke honol. Vélemények? Barátnőm biztat, hogy ne legyek papucs, menjek el vele. Kamuzzam azt, hogy a pasinak már van nője, hátha lenyugszik. De nem fog, hazudni meg nem akarok neki.
2015. jún. 23. 01:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Az XY egy húzós téma, nem csodálkozom...
2015. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Én nő vagyok, de egyetértek a pároddal, szerintem ne menj el, főleg, ha tudod, hogy könnyen elcsábítható vagy. Tényleg rádhatjhat a volt szeretőd, van alapja az aggodalmának.
2015. jún. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 opened paradise ***** válasza:
74%

"majd ő is elmegy véletlenül egy légtérbe bulizni az ő régi dugópajtásával,akit én nem kedvelek"


Ha ezzel tud rád hatni,akkor te ettől félsz/nem esne jól.

Akkor viszont miért nem tudod megérteni,hog neki milyen ez?

2015. jún. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Összességében igaza van. Nekem úgy tűnik XY-nal volt szenvedély amíg vele csak kb. szánalomból jöttél össze.

Az sem véletlen, hogy az elején még a másikat választottad volna helyette, holott csak dugtatok.

2015. jún. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg rosszul adja ki magát, hogy ő dolgozik és te együtt bulizol a régi - inkább szerelmeddel mint - szexpartnereddel.
2015. jún. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem akar elveszíteni, és tudja, hogy nem bízhat benned, nem túl bonyolult a helyzet. Kb 20 éves koromig én is így gondolkoztam, aztán rájöttem, hogy semmi értelme kierőszakolni a hűséget, csak rövid távon megoldás, ma már senkinek nem mondanám, hogy ne menjen.
2015. jún. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 omba ***** válasza:
81%

"Bennem bizik" - ezt írod, hát nem úgy tűnik.

Szerintem tök korrekt voltál ebben a dolgoban, az elejétől fogva...

2015. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
88%

"bennem bízik, a pasiban nem.."

Nem, nem bízik benned sem:D Ha bízna benned, nem lenne kifogása a dolog ellen. Mert akkor tudná, h akár pucéran is sétálhat előtted a másik srác, az se érdekel.

Ő sem benned, sem magában, sem a kapcsolatotokban nem bízik.

Függetlenül attól, h vhol megértem, mégis azt mondom, h ez gáz.


A hűséget nem tiltással, nem fenyegetéssel kell "kierőszakolni". Az ember v hűséges v nem. Sztem ez döntés kérdése.

2015. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jah hát bizalom az nincs ez egyértelmû de valahol megértem a srácot. Ez a sörözõsdi jól hangzik. Meg ha máshova ahol nincs ott xy simán elenged akk ennyit megtehetsz érte.
2015. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

Bizalom semmi. Legalábbis exekkel töltött időben. Még szerencse, hogy egyébként van, különben tényleg rég papucs lennél. Most gondold el, hogy ha e mellé a bizalom mellé még hazudnál is.. én tuti kiraknálak egy pillanat alatt.


Gondolkodj el rajta, hogy mit szeretnél. XY-t, vagy a mostanit, vagy egyiket sem és tégy a szerint.

2015. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!