Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig működik egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működik egy kapcsolat szex nélkül? Mekkora az esélyem egy kapcsolatra ha nem tudok dugni?

Figyelt kérdés

Testileg felnőtt férfiként alig-alig érdekel a szex !

Tapasztalatom sincs, mert nem is nagyon akartam csinálni.

A koromhoz képest pedig éretlen vagyok.

Van esélyem egyáltalán eljutni egy komoly kapcsolatig ha nem tudok se jó, de még csak rossz szexet sem adni?

Gyorstüzelő vagyok és ha ott a lehetőség sem akarom csinálni. Szép,vonzó lehet a másik akkor sem jelen számomra örömet a dolog. Az intimitás,az intim légkör azért tetszik. Néha hozzábújni a másikhoz.

Merevedés is van csak nem érdekel a szex.

Nekem is nehéz megérteni.



2015. jún. 23. 14:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szexualitás nélkül párkapcsolat nem működik - hosszú távon - szerintem. Ha maszturbálsz, fel szoktál izgulni? Mi izgat fel? Hogy érted, hogy "korodhoz képest éretlen" vagy?
2015. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtam már azon, hogy meleg vagyok-e és nem vonz a dolog.

Az orál és a petting is szex! szerintem.

Fejben felizgat viszont ha tettekre kerül a sor már nem.

2015. jún. 25. 11:21
 13/25 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy gátlásaid vannak, mert úgy gondolod magadról "gyorstüzelő" vagy és ezért élesben valamilyen védekező mechanizmus kapcsol be, de az is lehet, hogy egyszerűen még nem találkoztál a megfelelő emberrel. Olyannal, aki testileg, lelkileg és szellemileg is izgat. Lehet, hogy olyan típus vagy, akinek csak így megy.

Nagyon sok helyen lehet online - ingyenesen - szakértő tanácsát kérni. (Pszichológus, szexuálpszichológus-terapeuta). Járj a végére, mert sok szép dolog vár ám rád :)

Minden jót!

2015. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszi,de valahol már lemondtam róla. Koromból és tapasztalatlanságomból kifolyólag nem hiszem, hogy normális nőnek kellenék. Ki akar vesződni velem.

Nem tudom megadni egy nőnek azt ami kellhet neki.

2015. jún. 25. 23:38
 15/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (Ha nem titok).
2015. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
na mindjárt...
2015. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
2015. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

sztem meg nem vagy tisztaban magaddal! a kerdesed abbol ered hogy meg nem voltal novel, vagy ha igen akkor keveset, es megkevesebb szex volt.

igy nem mondhatod magadrol hogy nem kivanod a szexet! majd ha tenyleg a baratnoddel 10esetbol 8szor nem akarod, akkor lesz aktualis ez a kerdes.

na tekints igy betegkent magadra, mert attol megnehezebb lesz csajt talalni, es kezd el epiteni az eleted, van meg remeny.

2015. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az a véleményem, hogy örülj neki, mert egy gonddal kevesebb!

A normális férfiak többségét is inkább érdekli a foci, a Forma 1, a sörözés és a haverok.

A fenének van kedve folyton enyelegni a lányokkal azért a néhány másodperces magömlésért és örömért.


Az nem betegség, ha a férfi ember szeretne nyugalomban maradni!!!

2015. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
igy van 19es, hallgass ra kerdezo, nezzetek a forma1-et es hagyjatok a csajokat nekunk!
2015. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!