Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat válasszam?

Figyelt kérdés
Fél éve éltem egy boldog párkapcsolatban. Az első barátom, 20 éves voltam amikor megismertem. Azt hittem hogy amit érzek iránta az szerelem. Két hónapja megismertem egy zenész srácot egy bandában ő volt az énekes. Én alkalmi munkában a 13.kerületben egy hotelben dolgozom recepciósként és egy este alkalmával a zenész srác odakeveredett. Kért egy szobát, odaadtam a kulcsot. Másnap reggel meghívott reggelizni, jót dumáltunk, aztán éreztem azt a bizonyos szikrát hogy már most sokkal jobban kívánom őt mint a barátomat. Végül nem bírtam magammal és lefeküdtem vele. Úgy éreztem hogy ez a szerelem az igazi a mindent felül író, de a barátomat is szeretem és nem akarom megbántani. Szerintetrj mit tegyek? Melyik sráccal maradjak? 21é.l

2015. máj. 29. 02:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy ribè vagy, az a lényeg. Mondd el a barátodnak, hogy összesen 6 hónapot bírtál ki félrekúrás nélkül és bízd rá a döntésd, hogy kirúg-e. Ha igen, akkor kérdezd meg a zenészedet, hogy kúràson kívül kellesz-e neki másra is...
2015. máj. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ment az elsőnek a zöld pacsi.
2015. máj. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vállald a tetted következményét,ami valszeg az lesz,hogy szakít ,de mond el a barátodnak,legyen benned ennyi....ha már megtörtént a baj.

És szégyelld magad nagyon.

2015. máj. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
dehogy szereted.... ha szeretnéd, nem csaltad volna meg... Amit te szerelemnek nevezel, az nettó gyávaság.
2015. máj. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Örök 79%-nak kivételesen igaza van?-)))
2015. máj. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Maradj azzal a sràccal, aki jobban kiegèszìt tèged.

Szexuàlis kisugàrzàsa, lehet sok fèrfinak.Ez a test biológiai mûködèsèvel is összefügg.

Egy ritkàbban szexuàlis èletet èlõ fèrfinak, nagyobb szexuàlis kisugàrzàsa lesz, mint egy folyamatos, vagy gyakori szexuàlis èletet èlõ fèrfinak.

Ennek meg van az oka, de ez most nem ide tartozik.

A lènyeg, hogy mèrlegeld, 6 hónap utàn az ùj sràccal?Lehet akkor is lesz màs valaki, akit jobban kìvànsz.Egy kapcsolatba, hogy mi fèr bele, ezt meg kell h. beszèld az aktuàlis pàroddal.Szexuàlis kapcsolatod sok fèrfival lehet.Viszont az, hogy talàlj valakit, aki valahol nagyon

mèlyen kiegèszìt tèged, màr abszolùt kiszàmìthatatlan.Ès ha mègis megtörtènik, azt tudni fogod, ott nem lesz kèrdès.Vagy ha lesz is, az gyorsan tovàbb szàll.Tudatosìtsd h. mit mièrt teszel.Tartsd meg a tiszteletet, ès nem fogsz rosszul dönteni!

2015. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2,5 éve élek egy boldog párkapcsolatban. Kb. fél éve megismertem egy pasit és pont igy,mint te is mondod rögtön elkezdett szikrázni köztünk valami..Azóta találkozgatunk,,elvagyunk de én nem feküdtem le és nem tudom mit tegyek nem tudom megbántani a barátomat,egy titkos kapcsolat lett belőle,nki is van élettársa és ő sem tudja.
2015. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

ha volt elég bátorságod megcsalni a párod, akkor legyen elég bátorságod be is vallani neki, hogy rossz ágyba feküdtél..


aztán viseld a következményeket...

2015. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Gyerekek, ha nem vettétek volna észre, ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória! Az, hogy pocskondiázzátok kérdezőt, az nem viszi előbbre az ügyét. Hogy el tudjátok játszani az erkölcsi fároszt, az mindössze azt jelenti, hogy ti MÉG nem találkoztatok azzal a személlyel, aki egyetlen pillantásával kirántja alólatok a talajt.

Kérdező, ne maradj egyik fiúval se! A jelenlegi barátod, mint azt a fenti eset is jelzi, messze nem az igazi, a zenész srác meg... Khm, hogy is mondjam...

Én is zenéltem, Gitároztam, énekeltem. A szombat esti fellépések után mindig más csajjal másztam ágyba. Egyébként nem csak én, hanem a más beállítottságú doboson kívül mindenki. És nagyon jól tudom, hogy más együtteseknél ugyanez ment. Nem hinném, hogy az elmúlt 35 év alatt akkorát változott volna a csajok zenészekhez való hozzáállása.

Szóval lépj tovább. Ez az eset nagyon jó volt arra, hogy belásd, nem mindenkivel illünk össze. Szerelem és szerelem közt hatalmas különbség tud lenni.

2015. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerinted te kellesz az énekesnek, vagy te vele fogsz lógni a turnékon és nem engedsz a közelébe más csajokat? Nézzük, mi a realitás. A realitás az, hogy téged nem az esti koncert után vitt az ágyba hanem reggel kipihenten, de te sem voltál több neki mint egyéjszakás kaland.

Mivel a punci nem szappanból van így nem is kopik el ezért ne beszélj senkinek erről a kalandról. Már itt is elegen tudják, nem kell még több emberrel megosztani. Legközelebb legyél különösen jó a barátodhoz, cumizd úgy ahogy szereti és felejtsd el az énekesedet mert ő már úgyis elfelejtett téged. Lehet, hogy még ezt a kérdésedet olvasva se ismerne magára. :-)

2015. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!