Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akar hagyni a barátnőm, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dani97 kérdése:

El akar hagyni a barátnőm, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Ő olyan, hogy nem szereti ha hazudnak neki, pár füllentésem volt, meg egy két kegyes hazugság. Utálja ha ilyen vagyok, bármennyire fáj, mondjam ki az igazat, így is teszek már nagyon rég óta. Csak ma elég fáradt voltam, nem is gondolkoztam, és a programjaimba nem szőttem bele véletlen, mert olyan sok minden lesz. És később nem gondolkoztam, kimondtam egy olyan dolgot, amivel csak magamat védem és igazából őt is vigasztalom. Voltunk már így, hogy nem akar egy hazugot maga mellé. De most egy ideig nem is akar hallani felőlem. Mit tegyek? Nagyon nagyon szeretem már majdnem 1 évet tudunk magunk mögött és nagyon boldogok vagyunk együtt, nem akarom elveszíteni :(
2015. jún. 24. 23:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, hogy végleg elválunk :( Nagyon szeretem, jóvá tenném neki bárhogy, de nem is akar találkozni egy kis ideig :(
2015. jún. 24. 23:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább kínoznád egész életében? Vannak olyan lányok/nők, akik nem akarnak mindenről tudni... nem is kevesen.
2015. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Senki normális ember nem szereti, ah hazudnak neki, neked e meg létmódod.

Mit tegyél?

Keress olyat, akivel kedvesen egymás szemébe tudtak hazudni, anélkül, hogy ebből bármi feszültség lenne.

És nem igaz, hogy boldogok vagytok együtt, te magad írod:

"Utálja ha ilyen vagyok" - hát az nem a boldogság....

2015. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!