Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog ez javulni valaha? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez javulni valaha? Nagyon szeretem a párom, de nem vonzódom hozzá

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit tegyek. 1 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretek benne mindent. De nem nagyon érzek fizikai vonzalmat. Nem undorodom tőle, szeretem megölelni és megcsókolni, de semmit többet nem érzek. Lehet jobb idővel?
2015. jún. 25. 10:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Minek jottel ossze olyannal akihez nem vonzodsz szexualisan?
2015. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Rezi Dencia ***** válasza:
96%
Ebből semmi nem lesz. Kár rabolnod az idejét.
2015. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Tapasztalatból mondom, hogy nem. :(

Volt egy olyan barátnőm, akit nagyon szerettem mint embert, de nem működött vele a kémia.

Szex meg minden igen, de nem vonzódtam hozzá.

22/F

2015. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
1.: azért, mert belsőre teljesen olyan, mint amilyenről mindig is álmodtam
2015. jún. 25. 10:23
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincs szerelem, testi vonzalom, akkor megette a fene!
2015. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Testi vonzódás nélkül nem fog hosszú távon működni, max. ha már elmúltatok 50 évesek. Ez így legfeljebb barátság lehetne. Nekem is van olyan pasi, akivel remekül megértjük egymást, de fizikai vonzalmat nem érzek iránta, nem is jönnék össze vele, nem is hitegetem (vagy ha elém állna, nem hitegetném).
2015. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Estienne ***** válasza:
92%

Imádom mikor itt teljesen ellentmondanak a hozzászólások egymásnak. Egyszer azt állítják, csak a belső számít, miért nem arra figyelnek a nők, aztán ha meg már a belső klappol de még se az igazi, rájönnek hogy hát azért csak kéne az a vonzalom. Persze most én is szélsőségesen beszélek, pedig nem szeretek.



De ez az igazság. Ha szexuálisan nem vonz, az csak egy nagyon jó barátság.


(F)

2015. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Akkor o egy tokeletes barat. #1 Nem, nem fog valtozni..ha 1 honap alatt nem valtozott, akkor ezutan se fog.
2015. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én nőként sose állítottam, hogy csak a belső számít, nem vagyok vak. :-)
2015. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Estienne.. En pl.ezert nem allitottam soha nokent, hogy nem fontos a kulso. Ha valakihez nem vonzodom, akkor veszett fejsze nyele, legyen barmennyire is jo ember. Kar, hogy ezt az itt sirankozo ferfiak tobbsege nem erti meg. #1
2015. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!