Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levani kérdése:

Hogy lehet ezt kibírni, elment kamionozni?!

Figyelt kérdés
Tudtam hogy menni fog,de bíztam benne,hogy mégsem. Tudom azt is,hogy azért csinálja hogy legyen valamink, de Nekem ilyen áron nem kell. Olyan ember vagyok akinek kell a törődés, hogy mellettem legyen, de nem akárki hanem csak ő. 3nap alatt 3 kg mínusz, nem bírók enni, nem bírók semmit, sajnos gyenge vagyok . Lehet könnyebb lenne ha lenne egy gyerekünk vagy házasok lennénk, de nincs és nem vagyunk, és az sem biztos hogy így akarom. Pedig nagyon szeretem. Már azon gondolkodtam, hogy jobb lenne szakítani, idő gyógyítaná a sebeket, de így hogy mindig egy napot kapok belőle es azt sem tudom milyen időközönként, az úgy nem kapcsolat, Nekem nem elég. Viszont Nélküle nem tudom hogy tudnék élni. Most mondjon valaki valami okosat, lehet csak én látok homályosan! 24/L

2015. jún. 25. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

Valamit valamiért.

Egyébként mit rinyálsz te itt ?

Az bezzeg tetszik, ha meghozza asok pénzt. Tudjál magadnak vásárolgatni.

2015. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A te döntésed a te életed!

Ha nem tudod elviselni a távkapcsolatot, akkor szakítsatok, ennyi!

Ha meg szereted, tényleg szereted a párodat, akkor meg viseld el a távolságot.

Örülj neki, hogy a pasid szeret téged!

A szabadidődben meg foglald le magad, túl sokat emészted magad! Itt a nyár, menj a barátnőiddel ide-oda, szervezzetek programokat.


Ha meg élvezed, hogy szenvedsz, akkor szenvedj tovább!

De ha jót akarsz magadnak, akkor fogadd el a helyzetet, törődj bele, és foglald le magad. Ne gondolj erre a helyzetre!

Gondolom te is dolgozol, temesd a munkába a gondolataidat!

Tudom, az elején nehéz most, de az idő segíteni fog elfogadni ezt az állapotot. (tapasztalatból tudom, mivel több mint 2 éve távkapcsiban vagyok a pasimmal)

2015. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám sokáig a távkapcsolatot. Vagyok olyan őrült, hogy fognám magam és letenném kamionra a jogosítványt, meglepném vele :D és onnantól fogva vele mennék. Nagyon sajnállak, ahogy magamat ismerem, borzalmasan érezném magam, elhagyatva, egyedül. De ha el kellene mennie a páromnak, harcolnék érte, hogy bármi áron együtt legyünk.
2015. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha jol ertem neked nincs munkad es otthon emested magad egesz nap. igy nem is lehet birni. talalj te is munkat, legyen sajat eleted, sajat elfoglaltsagaid.
2015. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is távkapcsolatban élek már 2. éve. 1-2-3 havonta találkozunk,változó,de másfél hónap tuti,most épp a 2 hónapot töltjük egymás nélkül,augusztusban jön,egy hétre.

Szóval,a távkapcsolattal csak az a baj,hogy nehéz megszokni. De hidd el,én 2 éve benne vagyok,és azt tudom mondani,ha nem bírod azt,hogy külön életet élsz,nélküle ( mert úgye megkell tanulnod egyedül aludni,intézni a számlákat,mindent,amit egy pár csinál,te egyedül fogod) Ha ezt megszokod,rendben lesz.Ha nem tudod megszokni,szakíts. Valamit valamiért. Annyi,hogy legyen közös jövőre néző tervetek.Én jövőre érettségi után,ülök az autóba,és megyek ki hozzá.Nem tudom fogok e dolgozni,hogy tanulom meg a nyelvet,semmit nem tudok,de biztos h nem csinálom tovább csak ezt az évet így!

2015. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na ez nehéz helyzet. Én attól kiakadtam mikor azt mondta ha más nem lesz elmegy rendőrnek, akik ugyebár nem akarok hülyeséget mondani de 12 meg 24 óráznak sokszor aztán 2 nap otthon talán. Bármikor behívhatják, nincs hétvége, nincs ünnep. És még aggódhatok is hogy élve hazajön-e. Inkább ne legyen pénzünk annyi, de jöjjön haza épségbe, meg legyünk együtt amennyit lehet. Én ezt megmondtam neki, azóta letett róla.

Mindenképpen át kell gondolnod mit is akarsz te, mik a terveid, a közös tervek stb.

24 éves vagy, gondolom családalapításról van valami kialakult képed, akarsz vagy nem stb. Most nem csak arról van szó, hogy perpill egyedül vagy hanem hogy ez meddig lesz így. Én például 22 éves koromig egyedül voltam, nem jártam senkivel, randizgattam de semmi nem jött össze. Szenvedtem, nem kicsit, nagyon szar volt egyedül, de tudtam élni így is, nem hajszoltam bele magam egy kapcsolatba azért hogy ne legyek egyedül. Csináltam a dolgom, jártam suliba, dolgoztam mellette, kondiba jártam, elmentem futni, olvastam, filmet néztem, takarítottam stb. Éltem az életem mint bárki, csak a lelkem volt baromi magányos, aztán találkoztam a párommal, most épp összeköltözés előtt állunk, amint lesz munkám mehet is a dolog, addig a hétvégéket tudjuk együtt tölteni csak. Rájöttem valamire...sokkal könnyebb volt anno egyedül lenni és a magánytól szenvedni, mint várni a hétvégét mert Ő hiányzik. Persze más oldalról nézve van mire várni, van ami éltessen, hogy hétvégén újra átölel és láthatom és vele lehetek. Nekem sokkal boldogabb szomorúság ez, mint mikor még ő nem volt az életemben és nem adnám semmiért. El kell döntened te melyiket viseled könnyebben. De persze tudni kéne mi is a helyzet, ha most ő véglegesen kamionos lesz az más, mintha mondjuk csak 1-2 évre tervezné a dolgot. Neked kell tudni mi a helyzet pontosan. De szerintem mindenképp beszélj vele erről.

2015. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom 7 napból 6-ot, abba benne van egy 13 óra munka vasárnap!!! de úgy érzem kitépték a szívem! Biztos meg lehet szokni..az a helyzet, hogy én oda költöztem hozzájuk (családjával lakik) Május 1-én, gondoltam, hogy hátha most még szorosabb lesz a kapcsolat és nem megy el. Kis naiv voltam.. mivel elment, arra gondoltam, hogy haza jönnék, mert hát könnyebb azért édesanyám, meg hát a családommal ilyenkor. Meg arra is gondoltam, hogy mit keresek én ott nálunk, az anyukájával, jó hogy rendes meg minden, meg tényleg szeretem, de most úgymond az anyósommal éljek !!?? De neki az nem tetszene, szerintem két okból egyik, biztosabbnak érzi, hogy ott vagyok, másik ne legyen egyedül az anyukája, mert édesapja is kamionozik és hát ő sincs otthon! Önző..
2015. jún. 26. 05:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Nemzetközibe vagy belföldibe ment? Nemzetköziben valóban előfordul, hogy hónapokig nem jön haza, belföldön ez azért nem így szokott lenni.
2015. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nemzetközi..
2015. jún. 26. 09:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Ő is örökké ezt szeretné csinálni, mint az apukája? Mert ha igen, én azt gondolom, ennek nincs jövője.

De ha csak egy darabig, mondjuk egy évig, hogy legyen egy kis induló pénzetek, akkor szerintem a cél érdekében ki lehet bírni. Határozzatok meg együtt egy fix időt, hogy meddig csinálja, úgy könnyebb kibírni.

2015. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!