Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok vele beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok vele beszélgetni már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt de nagyon elromlani látszik minden. El akart venni feleségül de visszamondta az esküvőt a tudtom nélkül. Előtte pár nappal szembesültem vele, hogy nem lesz semmiféle esküvő. Ezek után se hagytam el, mert azt reméltem, hogy hajlandó lesz komolyan beszélgetni. Sajnos ez nem így lett... Ha komolyabb témáról akarok beszélni akkor egyszerűen nem válaszol. Tudom, hogy szakítani kéne de nem bírok... El vagyok keseredve.

Mindketten 30 évesek vagyunk.


2015. jún. 26. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint az esküvő tudtod nélküli visszamondásakor kellett volna búcsút inteni neki. Sajnálom, de szerintem te is tudod, hogy ez már veszett fejsze.
2015. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En már rég elkoltoztem volna.
2015. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal kisebb dolgok miatt is szakítottak már emberek,ez az esküvős dolog azért durva kissé.

Tedd meg,szakíts.

Mielőtt ő teszi meg.

Ennek már annyi,te is tudod.

2015. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól gáz, hogy elvileg érett felnőttek vagytok, és csak 1,5 év telt el és már bőven döglődik a dolog...

Volt ez egyáltalán valamikor is valódi?

2015. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!