Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudok beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok beszélgetni vele? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a barátom 19, lassan két hónapja vagyunk együtt és én egyszerűen nem tudok beszélgetni vele, ami nem csak őt idegesíti, hanem engem is. az előző barátom 18 volt amikor én 15 és neki megtudtam nyílni, mindig nagyon jókat beszélgettünk, viszont arra nem emlékszem, hogy vele is ez volt-e, hogy az elején nem beszélgettem vele... lassan az őrületbe kerget ez az egész és őt sajnálom a legjobban ez az egész miatt.. mit mondjak neki, hogy mért nem beszélgetek vele? vagy mondjam el neki, hogy egyszerűen képtelen vagyok megnyílni? egyébként ugyanez van amikor a barátainkkal vagyunk (ugyan az a baráti körünk), vagyis amikor ő ott van akkor csöndbe vagyok, de külön-külön tudok a többiekkel beszélgetni. félek, hogyha így folytatom akkor elhagy, pedig szeretem nagyon és tudom, hogy ő is engem, de mégis bennem van emiatt a félelem. tudom kicsit érthetetlenül írtam jeee az egészet, de már este van eléggé. kérlek értelmes válaszokat írjatok!!
2014. nov. 18. 21:30
 1/1 anonim válasza:
Ex-emmel ugyan ez volt, csak raparazol, es egysbkent nem is eri meg ennyire felni, kezdj vele beszelngetni, barmien temarol. Ne felj hogx leegeted magad elotte. Csak legyel onmagad, ha ezert meg elhagy akkor nem o volt az igazi. (Bocs h. Nincs ekezet)
2014. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!