Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekkel rendelkezo nokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unknown47 kérdése:

Gyerekkel rendelkezo nokhoz szol a kerdesem elsosorban ?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lanyt 2013.01.01. Tudtam van kisfia.. tobb honapig beszelgettunk.. egyszer meg is csokolt.. de volt kozzunk 300km munkam miatt.. nyilvanvaloan nem akartam "szivatni", ugye gyerek.. es ugy valahogy kimaradt en reszemrol h irjak szegenyek.. o meg 3 honap utan is felem erdeklodott.. mar elso nap mondtam neki hogy imadom es ez igy van azota is jobban mint barkit.. iden aprilisban ujra talalkoztunk.. lattam szemebe ugyan azt amit regen.. o is imad tudom.. erzem.. latom.. szoval dontottem.. otthagytam munkam.. otthagytam azt az eletem.. kozelbekotoztem.. aprilis ota "lihegek" amit meg o nem tud de nem is akarom fejehez vagni hogy allmaim melojat hogytam ott amire mar tobb mint 1 eve gyurtam.. asztis lemondram.. illetve egy osztrak cegnek is nemet jeleztem... de nemerdekel ez az egyesz..

nemakaram sietni kapkodni.. lassa turelmes vagyok...

csak megoleltem meg puszi.. vartam hogy o dontsoN mikor..

ez tegnap este meg is volt..

megcsokolt.. megint.. ő..

a "felhok kozt szarnyaltam"

nagyon boldog voltam..

a kisfiaval is jol elvoltunk aki 4 es fel eves.. lego.. tranbulin.. minden..

de..

masnap az vart hogy

ne rohanjak

mert kisfia megsertodott ra..

es emiatt haragudott magara..

jo persze vegyek vissza..

legalabb latja h fontosak nekem..

valami tanacs hogy esetleg bevagodjak jobban a kisfounal?

Nincs gyerekem.. nemnagyon tudom hogy viselkedjek.. eleve felek hogy megfeleljek.. valami tanacs esetleg jolesne..

mert onbizalmam nem maradt....

lehet nemvoltam helyeken vilagos..

probaltam ertheto lenni


2015. jún. 27. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető. De nem kell bevágódni a gyereknél. Légy önmagad, lazíts, kezeld tisztelettel és szeretettel, de nyalni nem kell neki. Vedd komolyan, ha találkoztok, mindig legyél egy magasságban vele, ha hozzá beszélsz, ha játszani hív, menj, ha nem, nem kell erőltetni. Nem jó nyomulni sem. Csak légy jelen, légy kedves és türelmes. Lássa, hogy szereted az anyukáját, és őt is tiszteled. Ez elég szokott lenni. Az erőltetett kedveskedést és megjátszást megérzik a gyerekek. Jobban érzik és értik, mint a szavakat! Udvarolgass az anyukájának, had lássa, hogy anyu boldog, amikor jössz, és biztosítsd róla, hogy kivárod, amíg jól alakulnak a dolgok. Idő kérdése, hidd el! :)
2015. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Gyerekkel rendelkezo nokhoz szol a kerdesem elsosorban ?"


Én ugyan nem tudom...

2015. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mumusan ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Nem kell elhalmozni a kisfiút, de nem baj ha kap tőled valami kis apróságot. Pl a Kisfiam kapott egy kis olcsó műanyag fűrészt, hetekig mondogatta hogy kitől kapta. Ha hív játszani akkor Menj, ha látod hogy inkább egyedül játszana, vagy anyával, akkor hagyd. Közös kirándulást is szervezhettek olyan helyre ami neki való.
2015. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!