Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek még értelme, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még értelme, vagy ideje szakítani?

Figyelt kérdés

1éve hogy együtt vagyok a barátommal. Nem mondhatnám,hogy felhőtlen egy kapcsolat. Elég sokat szoktunk veszekedni. Általában hülyeségek miatt.

És elég sokszor szakítottunk már,de ezek a szakítások kb. 2percig tartottak. Általában úgy zajlott,hogy én kimondtam,hogy legyen vége a telefonban,aztán vitáztunk még 2-3percet és megint ott kötöttünk ki,hogy normálisak leszünk és folytatjuk. Csináltunk már szabályokat is,amiket ha betartunk,akkor minden jó lesz.

Egy ideig segített,de mostmár nem. Most megbeszéltük,hogy nincsenek szabályok,csak nézzük egymás érdekeit. Mindig ő szokott engem hívni,mindig ő keres. Az utóbbi 1-1,5 hónapot kivéve,akármelyikünk volt a hibás,mindig ő kért bocsánatot,ő kezdeményezett.

Sokmindent szoktam tőle kapni,hozott értem áldozatot is.

Én is érte. Még ha nem is annyit,de hoztam. Ő azt kérte tőlem,hogy törődjek vele. Mert szerinte,nem foglalkozom vele eleget.Velem tervezi az életét,meg akarja kérni a kezem,és tényleg hosszú távra tervez. Tudom,hogy szeret,csak most hirtelen nem értem.

Illetve,csak a mai viselkedését. Úgy beszéltük meg reggel,hogy délután megvár és találkozunk. De most egésznap rám se írt a suliban se. Sms semmi. Nem szólt,hogy nem vár meg,arról se szólt,hogy hazamegy.

Pedig ha ő találta ki,hogy lehet hogy megvár,akkor elvileg neki kellett volna szólnia,hogy most akkor mivan.

Azóta se semmi. Szeritentek nekem kellett volna rákérdeznem?

Vasárnap megint kimondtam,hogy legyen vége, és otthagytam. Elmentem sétálni. Ő később utánam jött,elmentünk egymás mellett,aztán utánam futott.

Le akart smárolni,de nem engedtem. Megkérdezte tőlem,hogy én kibírnám-e nélküle. Erree én azt válaszoltam,hogy "kibírnám,ha szakítunk,akkor vhogy meg kell szoknom." Visszakérdeztem,hogy ő kibírná-e, és azt mondta,hogy "nem,nem bírnám ki:("

Még 2 hete írt nekem egyik este elalvás előtt sms,hogy "örökké szeretni foglak"

Most mégis olyan bizonytalan vagyok,hogy mivel lehetne ezt az egész kapcsolatot jobbá tenni?

Amúgy eddig nekünk ez az leghosszabb kapcsolatunk. Egyik sem tartott neki sokáig, mondjuk volt egy pár csaja.

Mit gondoltok erről a kapcsolatról?


2010. márc. 2. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a leghosszabb kapcsolata mostmár 1 év !!
2010. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azt h fel kéne nőni, már bocsi de bárhogy van tudom h nem lehet örökké csak nyelni és tűrni de ilyen baromságok miatt összeveszni h hazament pedíg velem kellett volna lennie, akkor mi van mond h legközelebb kérlek ne forduljon elő, ha hosszútávra gondolja a dolgot és kimutatja h szeret akkor az épp elég.
2010. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves első! Ezt hogy érted?


Amúgy nem akarnátok kicsit részletesebben kielemezni ezt a kapcsolatot a leírtak alapján?

2010. márc. 2. 16:43
 4/17 anonim ***** válasza:

szerintem a barátod nagyon szeret téged, és nagyon sok mindent meg tesz. át kellene gondolnod, hogy lesz-e még valaki az életben aki ennyire képes lesz szeretni téged. az a baj szerintem hogy nem gondolod komolyan ezt a szakítás dolgot. ha egyszer ő mondaná neked hogy vége, összeroppannál. tapasztalatból mondom. az hogy nem írt neked az meg nem jelenti a világ végét =)

legyél vele rendesebb, és gondolj bele hogy elveszítheted. szerintem nagyon rendes a barátod. inkább becsüld meg =)

2010. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

minden kapcsolatban vannak mélypontok

ha összességében jó vele, szerintem ezeket jó alaposan meg kell beszélnetek leülni és igenis kellenek szabályok, szerintem. nem megkötni de kellenek.

sztem nincs olyan probléma amit nem lehetne megoldani ha 2 ember szreti egymást, legalábbis ilyen mindenenösszeveszős formában...

próbálj bezsélni vele..mondd meg h ez az utolsó alkalom..legalábbis egy jó ideig h tisztázzátok a helyzetet..ha nem változik, akk nics sok értelme vele lenni..de mondom ..problémák mindig voltam vannak lezsnek egy kapcsolatban..midnenkinek vannak rosszabb napjai.sztem neked is...

irtad h ő szokott bocsánatot kérni..akkor is ha te hibáztál...

gondold át mit érzel iránta és beszzséljétek meg a problémákat.

sok sikert:) és boldogságot:)

2010. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ááá te vmi drámakirálynő lehetsz, ne csodálkozz hogy kissé besokallt, ezt nem bántásból mondom, anno én isi lyen voltam, pofára estem, megváltoztam és még ígyi s lehet h pofára esek, de legalább nem ilyen nevetséges dolog miatt..am megsimán lehet, hogy csak kicsit egyedül akar lenni, vagy más gondja van akármi ne parázz ezen..de hosszutávon nemjó ha ennyire egyoldalú eza kapcsolat.
2010. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem kb. 2x ő mondta ki,de annál is ugyanez volt a helyzet,hogy újra együtt és folytatjuk.

Kérdeztem hogy bírja a kapcsolatot, kicsit mosolyogva azt mondta,hogy nehezen,de bírom.

2010. márc. 2. 16:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom erről a kapcsolatról, hogy kössetek kompromisszumokat és ne fújd fel annyira ezt a dolgot! Most ha nem várt meg akkor nem várt meg. Biztos dolga akadt. Oké, aláírom h szemét dolog volt h még sms-t sem írt, de vannak ilyenek és lesznek is az elkövetkezendő jó pár évedben. Szokd meg és ne fújd fel a dolgokat. Am kiderült h miért hagyott ott?
2010. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem,még nem.

Még arra várok,hogy hívjon.

De ha ő azt kéri törődjek vele,akkor utána gondolkodjon már el azon,hogy nála ez minek számít? A részéről ez törődés?

2010. márc. 2. 16:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Részéről nem ez a törődés, de gondolj bele abba is, hogy lehet, hogy már besokallt. Ha ő mindig ad, hív, bocsánatot kér, fut utánad, te pedig nem adsz neki semmit, akkor egy idő után megunja és valószínűleg fel akarja magára hívni a figyelmet. Lehetett ez például ebből az okból is. Nyilván egyáltalán nem biztos, hogy ezért volt, de ha csak ő ad, és nem érzi, hogy te szereted, egyszer elege lesz belőled, és otthagy. És akkor tényleg összeroppansz, és akkor fogsz rájönni, h mennyi hülyeséget tettél. De lehet, hgy akkor már késő lesz.
2010. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!