Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek még értelme, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még értelme, vagy ideje szakítani?

Figyelt kérdés

1éve hogy együtt vagyok a barátommal. Nem mondhatnám,hogy felhőtlen egy kapcsolat. Elég sokat szoktunk veszekedni. Általában hülyeségek miatt.

És elég sokszor szakítottunk már,de ezek a szakítások kb. 2percig tartottak. Általában úgy zajlott,hogy én kimondtam,hogy legyen vége a telefonban,aztán vitáztunk még 2-3percet és megint ott kötöttünk ki,hogy normálisak leszünk és folytatjuk. Csináltunk már szabályokat is,amiket ha betartunk,akkor minden jó lesz.

Egy ideig segített,de mostmár nem. Most megbeszéltük,hogy nincsenek szabályok,csak nézzük egymás érdekeit. Mindig ő szokott engem hívni,mindig ő keres. Az utóbbi 1-1,5 hónapot kivéve,akármelyikünk volt a hibás,mindig ő kért bocsánatot,ő kezdeményezett.

Sokmindent szoktam tőle kapni,hozott értem áldozatot is.

Én is érte. Még ha nem is annyit,de hoztam. Ő azt kérte tőlem,hogy törődjek vele. Mert szerinte,nem foglalkozom vele eleget.Velem tervezi az életét,meg akarja kérni a kezem,és tényleg hosszú távra tervez. Tudom,hogy szeret,csak most hirtelen nem értem.

Illetve,csak a mai viselkedését. Úgy beszéltük meg reggel,hogy délután megvár és találkozunk. De most egésznap rám se írt a suliban se. Sms semmi. Nem szólt,hogy nem vár meg,arról se szólt,hogy hazamegy.

Pedig ha ő találta ki,hogy lehet hogy megvár,akkor elvileg neki kellett volna szólnia,hogy most akkor mivan.

Azóta se semmi. Szeritentek nekem kellett volna rákérdeznem?

Vasárnap megint kimondtam,hogy legyen vége, és otthagytam. Elmentem sétálni. Ő később utánam jött,elmentünk egymás mellett,aztán utánam futott.

Le akart smárolni,de nem engedtem. Megkérdezte tőlem,hogy én kibírnám-e nélküle. Erree én azt válaszoltam,hogy "kibírnám,ha szakítunk,akkor vhogy meg kell szoknom." Visszakérdeztem,hogy ő kibírná-e, és azt mondta,hogy "nem,nem bírnám ki:("

Még 2 hete írt nekem egyik este elalvás előtt sms,hogy "örökké szeretni foglak"

Most mégis olyan bizonytalan vagyok,hogy mivel lehetne ezt az egész kapcsolatot jobbá tenni?

Amúgy eddig nekünk ez az leghosszabb kapcsolatunk. Egyik sem tartott neki sokáig, mondjuk volt egy pár csaja.

Mit gondoltok erről a kapcsolatról?


2010. márc. 2. 16:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hálózat miatt nem tudott szólni,hogy elmarad egy órája,ezért hazament. most hívott.
2010. márc. 2. 18:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Jajj gyerekek vagytok még de nagyon, a barátod egy jó nagy papucs, ha egy olyn lány után futkos aki nem is szereti igazán. Most őszintén jó neked, hogy ő szenved, keress valkit aki iránt te is hasonlókat érzel.
2010. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

jót szórakoztam a sztorin :) tiszta dedó :)


Kedves kérdező, te normálisnak tartod a saját viselkedésedet? de most komolyan.

Ha fiú, akit elvileg szeretsz, egyszer rosszat szól, vagy rosszat tesz, ami egyébként semmiség, te máris azt modod, hogy jó, akkor vége van. Most mit vársz mi történjen? Egy épeszű ember ezt nem bírja sokáig, akármilyen is a vonzalom.


A szeretet a megértésrő, elfogadásról szól, nem arról, hogy minden másnap megfenyegetem, hogy akkor soha többet nem leszek vele, mert ilyen meg olyan. Teljesen hiteltelenné és megbíhatatlanná teszed saját magad.


A helyzet az, hogy te kínzod ezt a pasit, nem szeretgeted. De a srác is rá fog jönne előbb-utóbb, ha megismerkedig egy szimpatikus nővel, aki elfogadóbban viselkedik, és akinél érzi, hogy BOLDOGGÁ TUDJA TENNI a nőt. Persze, egy férfi próblja keresni a nő kedvét, de azért nem szabad ezzel visszaélnie nőnek.


31/N

2010. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát, nekem úgy tűnik, a párod kapcsolatfüggő. Nem miattad akar veled maradni, hanem maga miatt. Nem mer a talpára állni, nem mer önállósodni. Te egyfajta biztosíték vagy a számára, nekem ez jön le. Csak azok az emberek nem mernek szakítani, kilépni egy rossz kapcsolatból, akik félnek. Félnek tovább lépni, félnek mást keresni, félnek belátni, hogy annak idején rosszul döntöttek. Illetve azok, akik félnek attól, hogy ha szakítanak, nem fognak találni senkit, aki mellett újra boldogok lehetnek.

Úgy látom, a te párod is éppen ilyen ember...

Nem hozzád ragaszkodik, hanem a kapcsolathoz.

Ha te úgy érzed, van esély a változásra, ha úgy érzed, van innen kiút, akkor adj neki új esélyt.

Ha reménytelennek látod, akkor légy erélyesebb, és add ki az útját. Szerintem.

23L

2010. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolatot én 3.-ként szemléltem, mármint a pár jó ismerőseim voltak, és hát sikerült párszor:S a lánynak mondjuk előttem szakítani a sráccal... Már egy-két alkalommal nekem volt idegesítő, hogy vitáztak, és akkor a csaj azt mondta a végén, hogy jó... akkor szakítsunk.... már komolyan nevetséges volt az egész... a fiú hasonlóképpen vélekedett, hogy neki ez a lány kell, de már többen is kérdeztük egymás között, hogy miért???


Nem is értem, hogyan lehet ilyen könnyen ezt kimondani, ha tényleg igazán szereted???? Ha meguntad, másra vágsz nem kötelező egy kapcsolatban maradni, nem kell megutálni a másikat ettől, hogy már nem vagytok együtt...

Tényleg kicsit érni kéne, megtanulni, hogy bizonyos dolgokkal nem lehet így vagdalkozni... Ahogy Te is leírtad Ő többet tesz érted sokkal!! Ha meg nem hív fel, Te miért nem tudod? ez arra tehet tanúbizonyságot, hogy téged nem érdekel...

Az meg, hogy utánad futott és leakart smárolni, nem gondoltál bele milyen vágyat tartalmazhatott-ha csak nem valami állat módon történhetett-? te meg egyenesen elutasítottad?

2010. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha szereted és ő is szeret meglehet probálni de ha nem nem szabad erőltetni!
2010. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi értelme van annak, h állandóan szakítasz? Egy problémának nem ez a megoldása! Én is ismerek olyan párt, akik 2 naponta szakítanak, de ennek semmi értelme!

Lehet veszekedni, de nem kell, h szakítás legyen a vége!

Az a szegény srác elhanyagolva érzi magát! Ha folyton csak ő hív, ő keres, ő megy utánad, akkor te mit teszel a kapcsolatotokért?

Először a saját dolgodat rendezd, vagyis hogy akarod-e ez az egészet igazából, és csak utána vess bármit is az ő szemére! Ne zsarold őt folyton szakítással!

Nekem így külső szemmel, az alapján amit leírtál, nem te vagy az áldozat, hanem ő!

Gondold végig ezeket!

Ha tényleg szereted, és vele akarsz lenni, akkor tegyél is érte valamit!

Ha meg nem szereted, akkor ne kínozd szegény srácot! Inkább szakíts vele, de végleg!

2010. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!