Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátomba, és szívesen élném le vele az életemet, mégis néha elkap a vágy, hogy mást is kipróbáljak. Ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel szerelmesek vagyunk egymásba. Mindketten hosszú távra (akár örökre) tervezzük a kapcsolatunkat. Simán leélném vele az életemet, és boldogan élnénk míg meg nem halnánk, de néha mégis úgyérzem, hogy jó lenne újra az exemmel lenni, vagy kipróbálni más pasikat(azok közül akik hajtanak rám). Tudom, hogy velük nem lenne komolyabb, csak egy kaland, mégis néha jó lenne valami új. Lehethogy azért érzem így, mert a barátom a második pasim, és még élni szeretném az életem? Ez normális, hogy néha így érzek?

17/L


2010. márc. 2. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
17 évesen örökre együtt lennétek és ezt elterveztétek? Mit tudod te még, hogy mi az élet? Ha pedig élni szeretnéd az életed (ezt írtad te), akkor miért tervezel előre el egy életre szóló kapcsolatot, ha közben mással is akarsz dugni? Saját magadnak mondasz ellent. Ez egy logikátlan, gyerekes, buta kérdés. Ne ilyeneken törd az agyad. Inkább készülj az érettségire! XD
2010. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdőjellel írtam, hogy élni szeretném az életemet. És nem dugni szeretnék. (SZűz vagyok.)
2010. márc. 2. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Egyebkent nem egy pelda van arra, hogy valakik viszonylag fiatalon (14-20 kozt) "osszejottek", akar elso szerelem, stb, es utana valoban ossze is hazasodtak, minden szep es jo, elnek mint marci hevesen.


Az hogy ezen agyalsz, es kozben azon is, hogy azert sok mas f@szi is lesz meg a vilagon a pasidon kivul, akik vajon hogy ny@lh@tnak meg du9h@tn@k, stb. az teljesen termeszetes. Nyilvan a valtozatossag sem egy hatrany. Szerintem ha komolyabbra dordul a dolog, es mar par eve egyutt vagytok, es ez a kerdes meg mindig foglalkoztat, beszeld meg a paroddal. Ha o is benne van (es melyik pasi ne lenne benne pl egy 3some-ban..) akkor meg fogjatok tudni oldani, hogy legyenek mas pasik / csajok is az eletetekben. Nem fog problemat okozni.

2010. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetes dolog,mert még nagyon fiatal vagy.Ha ilyenek felvetődnek Benned,akkor tényleg szakíts Vele,és éld az életed.Próbáld meg,Nélküle milyen az élet,járj el szórakozni,flörtölj,ismerkedj.Ha egymással van dolgotok,az úgyis ki fog derülni.

Tudod,az a kapcsolat,ahol az egyik fél agyában ilyenek felmerülnek,nem érett még meg arra,hogy komolyabbra fordítsák.Most még időben és tisztességesen ki tudsz szállni,és élvezni a fiatalságodat.

2010. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben vagyok csak 19/F. Már másfél éve boldog vagyok a kapcsolatomban, és nagyon szeretem a lányt, és ő is szeret engem.De én fiatalnak érzem magam, hogy már most lekössem magam.. és én is szívesen kipróbálnék mást minden értelemben, de a kérdésedre a válasz, igen normális, mivel nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy lekösd magad egy életre.. A rózsaszín szerelem is majd elhalványul egyszer és majd kifogd élni magad, előbb utóbb:)
2010. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha igaz, hogy szűz vagy, akkor csak jártatod a fantáziádat. Nem baj. Ha egyszer összekötöd valakivel az életed, no akkor már rossz ha ilyesmiről fantáziálsz.
2010. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kateamstrong ***** válasza:

hát a tényleg szűz vagy úgy se tudsz majd elélni vele egy életet, sajnálom de ez az igazság!

Ki kellene élned magad mielőtt elkötelezed magad, mert hülyeség ilyen fiatalon és ilyen tapasztalatlanul le kötni magad egy életre!

Ha a jelenlegi pasid bele menne éljetek egy kicsit nyitottabb kapcsolatban:ismerkedj, csak az ilyen akkor tud működni, ha le fektetitek a szabályokat már az elején!

2010. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! nem hiszem h belemenne nyitottabb kapcoslatba a barátom, mert szerelmes belém, ahogy énis belé, és totál féltékeny:D
2010. márc. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!