Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok ezen? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval még mielőtt összejöttünk, a barátom beszélgetett rólam az egyik haverjával... És szó szerint ez hangzott el: "Nem szép, de nekem jó lesz." Illetve egy nem szép jelzővel illette az arcomat, amit nem szeretnék leírni, de az is bántó. Amikor ezt elmondtam neki, hogy tudom, azt mondta rá, hogy azért mondta, hogy nem szép, mert ők a szépet a plázacicákra értik, az meg való igaz nem vagyok. Szóval ti mit szólnátok ehhez? Mai napig ha eszembe jut sírhatnékom van, pedig tudom, hogy szeret, illetve ennek a beszélgetésnek már lassan 3 éve. De nekem mégis olyan magyarázkodás szaga van, és szerintem nyilván azt jelenti, hogy nem tart szépnek. Pedig sokszor mondja...
2015. jún. 28. 00:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadnék,de 3 év után?

Mi van?

Azóta beléd szeretett és szépnek tart...

2015. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Hát elég gáz, megértem, hogy szarul érzed magad miatta. És tényleg magyarázkodásnk tűnik. Ha tényleg szeret, akkor szerintem illene legalább bocsánatot kérnie miatta.
2015. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ; én kiakadnék. Olyannal szeretek együtt lenni akinek kívül belül én tetszek. Csak azt nem értem, hogy te 3 éve ezen rágódsz és azóta se beszélted meg vele?
2015. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Értem a problémádat, de lehet hogy ő a szép szót tényleg abban a 10/10es értelemben használta akkor. Nekem is volt olyan pasim, akiért megdöglöttem annyira bejött, DE azt is láttam, hogy az általános ideál teljes ellentéte, tisztában voltam vele, hogy mások szerint randa. Szóval ha valaki kérdezte, hogy néz ki, akkr mondtam, hogy nem egy túl esztétikus gyerek, de nekem nagyon bejön. Szóval lehet hogy amúgy szépnek tart, neki tetszel, csak nem gondolja, hogy az általános szépségideálnak megfelelsz.
2015. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem akartam feszültséget kelteni vele, próbáltam elfelejteni, de aztán nemrég kiböktem. Kicsit szégyellte magát, és mondta hogy bocsi, én nem így gondoltam ahogy te értetted, aztán jött a magyarázkodós része, amit a mai napig nem hiszek el 100%-ig.
2015. jún. 28. 00:44
 6/22 A kérdező kommentje:
4-es, én is így próbálom értelmezni a pozitív pillanataimban :) A esetleg még úgy, hogy esetleg a haverja előtt nem akarta bevallani, hogy egy ilyen mit tudom én, 10/3-as tetszik neki, és inkább ezt mondta. A többiben meg szimplán elkönyvelem hogy szerinte is ronda vagyok, mondjuk akkor elég élethűn játssza hogy tetszem neki, szóval nem értem...
2015. jún. 28. 00:46
 7/22 anonim ***** válasza:
De valójában szép vagy?
2015. jún. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Kinek mi a megítélése... Szerintem nem, maximum néha. :D De nem szeretnék képet kirakni. Mondjuk az önbecsülésem 0, főleg ha ez az eset eszembe jut.
2015. jún. 28. 00:52
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem tudnád úgy felfogni,hogy bár nem vagy annyira szép ő mégis szeret téged?
2015. jún. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igyekszem :) Próbálom tudatosítani hogy nem csak az számít egy kapcsolatban stb. Csak őt így is annyival "jobb pasinak" tartom magamnál...
2015. jún. 28. 00:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!