Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülök, ti is kiakadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülök, ti is kiakadnátok ezen? (lent)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,1 éve van barátom.Múltkor kiesett véletlen egy óvszer a táskámból és anya észrevette,erre elkezdett "veszekedni"úgymond,hogy minek van nálam,ugye nem szexelünk stb...

Egyébként meg nem feküdtünk le,csak úgy vagyok vele hogy most már valószinüleg sor kerül rá,ezért inkább legyen nálam feleslegesen,mint ne legyen amikor kéne.



2015. ápr. 14. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
En egyaltalan nem. 17 eves vagy,regota egyutt vagytok,nem korai. Inkabb orulnek,hogy felelossegteljesen gondolkodsz.
2015. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én még ettől messze vagyok, mert a kislányom még elég kicsi, de én örülnék neki hogy van annyi esze, hogy óvszert használjanak. 17 évesen már nem akadnék ki ezen, én is viszonylag fiatal voltam 16 mikor elvesztettem.
2015. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
17 évesen kislány vagy! Engem maximum leszophatnál!
2015. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ebben a korban sztem teljesen normalis h van nalad es vedekezel...nem ugy mint a legtobben.....
2015. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az első, akkor valahol érthető, hogy anyukád megijedt, elvégre te vagy az ő pici kislánya. :) Ha amúgy jóban vagytok, akkor vedd elő a témát nyugodtabb pillanatban, józan ésszel vélhetően ő sem veszekedni fog, hanem értékelni, hogy vagy ennyire felelősségteljes. :)
2015. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szülő lennék,nem akadnék ki ezen,inkább örülnék,hogy gondol a védekezésre.
2015. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2015. ápr. 14. 16:32
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva!!!

Én is 17 vagyok, másfél éve vagyok együtt a barátommal apukám meg mondta is, hogy ha szeretnénk picit együttlenni, akkor inkább szóljak neki és elmegy otthonról, hogy picit együtt lehessünk,/minthogy egy bokorba történjen meg a dolog.

A gumiról meg annyit, hogy legalább gondolkoztok. Nem értem anyukádat, tényleg

2015. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim már verik a harmincat, de 17-18 éves korukban előfordult, hogy az egész ház zengett, amikor randira készülve egymástól kérdezték, van-e egy felesleges óvszer elfekvőben. :))
2015. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg anyukád csak félt és még azt szeretné ha várnál a szex-el.Általában a legtöbb szülő így van ezzel.De úgy látom elég éretten gondolkozol.Csak így tovább!
2015. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!