Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő elmúlt 26 egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elmúlt 26 egyből házasságon, gyerekvállaláson töri a fejét?

Figyelt kérdés
Csak mert 2 haverom is van, akiknek idősebb a barátnője, mindegyik 26 éves. A srácok hiába egyetemisták még, a nők egyre inkább eljegyzéssel, házassággal meg a gyerekvállalás témával jönnek, mert hogy ketyeg a biológiai óra.

2015. jún. 6. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
elég gyakori jelenség a kapuzárási pánik a nőknél nekem nem kéne ilyen nő aki még kiélem magam aztán fogok valakit aki elvesz feleségül és csinál nekem gyereket
2015. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak azok, akiknek nincs más céljuk az életükben. Eléggé bebizonyosodott dolog, hogy aki akar gyereket, az 35-40 évesen is simán szülhet, ha esetleg mégsem biztosak benne, akkor elmehetnek kivizsgálásra.. Nem csak most "divat" ilyen későn a gyerekvállalás, nagyanyáink/dédanyáink is gyakran csak 40 körül fogtak neki a gyerekvállalásnak. Ez a "biológiai óra" azoknál kedvelt szöveg, akik nem találják fel magukat az életben eléggé, úgyhogy szükségük van egy rajtuk kívül álló személyre, akiért élhetnek. Ha a jelenben tudnának mást kezdeni magukkal, ráérne még a gyerek, főleg, hogy az apajelöltek fenekén még ott a tojáshéj.
2015. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom milyen biológiai óra ketyeg egy 26 évesnél,ennyi idősen eszembe sem jutott még házasodni,pláne gyereket vállalni.
2015. jún. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem feltétlenül kell 26 éves korig várni ezzel, én 22 vagyok, és már szeretnék férjhez menni és idővel gyereket vállalni. Nem mintha ez lenne az egyetlen életcélom, de a kettő szerintem nem zárja ki egymást.


Nyilván én azért az álmodozáson kívül ésszerűen is végiggondolom a dolgokat, tudom, hogy amíg egyetemre járok és nincs saját keresetem, nem megyek férjhez (már csak büszkeségből sem, nehogy már a leendő férjem fizesse az egészet), a gyerekre meg várnék még, hiába, hogy már most szeretnék. Tudom, hogy mindenki jobban járna, ha nem most azonnal, holnap esnék teherbe.


De azért a haverok barátnőit is meg tudom érteni. Szerintem ők nem is ténylegesen ezt akarják, mármint, nem most rögtön, hanem csak a bizonyosságra vágynak, hogy nem feleslegesen töltik az idejüket a haverjaid mellett, hanem tényleg megéri rájuk várni, tényleg lehet ebből életre szóló kapcsolat, a srácok is így gondolják. Szerintem inkább ez van a dolog mögött, némi bizonytalanság, hogy ők vajon még "élni és bulizni" akarnak, vagy őszintén egy komoly párkapcsolatot, annak minden gondjával-bajával együtt. Mert gondolom, ők ez utóbbira vágynak inkább, és nem szeretnék az idejüket húzni olyan mellett, aki viszont nem.

2015. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most leszek 26 és már 22 éves korom óta a házasságon töröm a fejem, ha olyanok lettek volna és lennének a körülményeink, már akkor (két év kapcsolat, egy év együttélés után) hozzámentem volna a páromhoz, mert azóta biztos vagyok a dolgunkban és nekem fontos a házasság. Gyereket mondjuk nem fogunk vállalni, úgyhogy a biológiai órának nem sok köze van a vágyaimhoz, de egyébként sem hiszem, hogy olyan vészesen ketyegne már az az óra ennyi idősen.
2015. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen biológiai óra ketyeg 26 évesen?!

az inkább 35 év fölött tör á a nőkre, hogy ha nem lesz gyerekük akkor soha nem lesz. Szóval pánik akkor tör ki. De 40 éves korig nincs gáz, és valkinek azután is lesz.


Amiről beszélsz csak annyit takar, hogy a barátnők szerelmesek és családot akarnak alapítani. Van aki 26,30,35 évesen állnak rá készen. Szerintem ezzel nincs semmi gond. A lányok részéről ezt kár eröltetni, mert az csak rossz véget szül. Az is lehet, hogy csak annyit akarnak , hogy felmérjék fiúk szándékait ( ebből leírásból nem derül ki), mármint hogy mennyire elkötelezett a kapcsolat mellett. Látják egyáltalán , hogy családot alapítanak-e velük.


Egy nőnek , aki családot akar időpazarlás olyannal lenni, aki nem, vagy talán 5 év múlva elveszi, mert abból lehet soha lesz.

Ilyenkor őszintén meg kell mondani, hogy ha elvégeztem az egytemet elveszlek, vagy nem akarok soha családot és kész.

A fiúk részéről az a becsületes dolog, ha nem húzzák a lányokat, mert 26 évesen messze van az ébresztő, de 28-30 meg már sokkal közelebb van.

2015. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!