Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rossz egy kapcsolat, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rossz egy kapcsolat, miért mindig a nőnek javasolják, hogy figyeljen jobban a külsejére, és hódítsa vissza a párját?

Figyelt kérdés
Általában ezt lehet hallani, ezt javasolják a "női lapok" is. De miért? A férfit lehet dagadtan, büdösen is szeretni? Miért csak a nőtől várják el, hogy csinos és kívánatos legyen:
2008. szept. 2. 19:13
 1/9 anonim válasza:

Mert a nők jobban tudnak ilyenekre figyelni..

Meg mert sok női magazint is férfiak írnak akiknek magas elvárásaik vannak - a nőkkel szemben..

2008. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne a női magazinokból induljunk már ki, úgy hülyeség ahogy van. Nő létemre én is azt vallom, hogy a kapcsolatok, házzasságok nagy részét a nők teszik tönkre, de az nem igaz, hogy csak a nőknek kell teperniük. A pasiknak ugyanúgy kell figyelni, hogy szinten tartsák mind magukat, mind a kapcsolatot.
2008. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg,ez egy rossz beidegződés lehet,hogyha rossz egy kapcsolat vagy unalmassá válik vagy bármi,akkor a nő tegyen meg mindent,hogy jobb legyen.Egy kapcsolatért két ember felelős.Tehát a férfi is tegyen azért,hogy jobb legyen,ne csak a nőktől legyen ez elvárás sok esetben.
2008. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy filozófia, ami szerint mindig a nő harcol jobban a kapcsolatért, a szerelemért, hiszen ő "ért jobban" az érzelmi dolgokhoz. Ezt magyarból is tanultuk.XD h jó példa erre a Rómeó és Júlia, ott is Júlia próbál harcolni a szervezkedésekkel. Bár a kérdés jogos, kb. ugyanez olvasható Csernus A nő c. könyvében, hogy a férfi akármilyen sörhasú, szőrös, piás, elhanyagolt stb. lehet, a nő meg tökéletes és h ez miért van. :S
2008. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát, Kedves Utolsó Válaszoló!! Vicces, de éppen ezt a könyvet olvasom :))) Ezt hívják telepátiának ??? :)) Viszont mindenhol azt hallani, olvasni, hogy ha a nő jobban nézne ki, akkor a férje nem járna máshová...

Csernus azért jól "beolvas" mindkét félnek, de ő is inkább a nőknek, én úgy érzem. A női kövérség eléggé ki van hangsúlyozva benne. Rám is elég nagy hatással van a könyv, már majdnem befejeztem!

Köszi, pussz!

2008. szept. 3. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:

(előző válaszoló)

:)) Amúgy én nem olvastam, csak beleolvastam az 1. néhány oldalba és ez megfogott. És tényleg ő is a nők ellen ír vagy mi? Hát ez érdekes, nem hiszem h elolvasom, nem akarom felhúzni magamXD Ennyi erővel a nő is félremehet simán, ha a társa nem igazán ad magára? Mert ha ők is akkor mi is:P A nőké 1.sorban az érzelem, ezen nincs mit vitatni, de attól még ha egy pasi félremegy azért, mert ő férfi és nem érzelmes típus húzzon ela francba nekem ez a véleményem. És persze fordítva is igaz de most ez volt a kérdés...

2008. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(megint én:)))

Ja és még annyit hozzátennék, hogy igen, az ápoltság meg ha odafigyel magára a nő, az alap. DE Haegy férfi félremegy egy szép vagy jól kinéző csaj miatt, akkor sztem 1.sorban nem azért, mert jól néz ki, hanem mert az új, és érdekesnek találja. Szóval simán megtenné a szerető szerepében lévő lánnyal is ennyi erővel:P Szóval nem a tökéletes szépségre kéne törekedni a nőknek, hanem néha egy kis megújulásra, az még jól is esik. És ha vki ezek után is megcsalja a párját, nem érdemel meg semmiféle erőfeszítést se.

2008. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csernus nem a nők ellen ír, csak inkább többet ír a nőkről, mint a férfiakról. Mert a könyv is "általában" a nőkről szól. Semmi rosszat nem ír, csak őszinte. Azért érdemes elolvasni.

Köszi!

2008. szept. 4. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, az más:D Majd egszer talán elolvasom de jelenleg a kötelezőkkel kéne boldogulnom...XD Bár ez nem tartozik ide... a témával kapcsolatban semmi új nem jutott eszembe:)
2008. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!