Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztetek olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, akinek a párja társfüggő ill. túlságosan tapadós volt, de megváltozott?

Figyelt kérdés
Tudni szeretném, mit remélhetek... 28 éves férfiról van szó.

2015. jún. 28. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, h ezalatt mire is vagy kíváncsi? Kérlek, fejtsd ki bővebben és lehet segíteni! :)
2015. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,de nem változott meg.
2015. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy megfojt engem a túlzott ragaszkodásával, ami miatt a szakítás szélére kerültünk. Megígérte, hogy változtat, de őszintén szólva nem tudom, mennyire bízhatok a pozitív változásban. Ezért kértem tapasztalatokat. Van köztetek olyan, akinek a társa képes volt leküzdeni a túlzott ragaszkodását? Vagy vége lett?
2015. jún. 28. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj az ilyentől jobb messze menekülni! Nekem is volt ilyen de leplezte,hogy Ő miket csinált és még én rám volt féltékeny. Mindig velem volt egyedül nem mehettem sehova,néha szép szavakkal mikor elment hazulról még az ajtót is bezárta. Én hülye meg még tetszett is,hogy mennyire félt és mégis Ő csalt meg. Az ilyen egyén még magában sem bizik! Menekülj míg lehet,inkább egyedül mint egy ilyen egyénnel! Ha még időben vagy!
2015. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!