Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazásnak számít?

Figyelt kérdés

Pasim karomnál, nyakamnál ill. hajamnál fogva rángatott vissza, lefogott. Szerintem ez már bántalmazás, szerintetek? (kidobtam)

Kíváncsi vagyok, másoknak mi számít bántalmazásnak.


2015. jún. 28. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez inkább hirtelen felindulás. Bántalmazás szót inkább folyamatos vagy elég gyakran előforduló erőszakosságnál használjuk. Ez inkább düh volt. "(kidobtam)" ne haragudj, de embert nem dobunk ki, mert ember akármilyen is, a szemetet szoktuk kidobni.
2015. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
A rángatás ha erősebb már önmagában bántalmazás. Az + még fincsibb hogy korlátozta a személyes szabadságod ( lefogott) , helyesen cselekedtél hogy kidobtad, főleg ha ez többször is előfordult már
2015. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Első: A történteknek csak egy részét írtam le, ha ismernéd az egész sztorit, te sem tudnál kedvesebb kifejezést használni, mint az, hogy "kidobtam" :)

És egyébként nem tudom, milyen nő az, aki eltűri, hogy ilyet csináljanak vele. Lesz@..m hogy hirtelen felindulás. Velem ilyet senki nem csinálhat. Ja és nem is volt jogos, ez a szép a dologban.

2015. jún. 28. 12:32
 4/17 Interferencia ***** válasza:
Ha az autópályán akartál keresztben átfutni, akkor nem.
2015. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Az egyszeri bántalmazás is bántalmazás. Senki ne várja meg, hogy folyamatos legyen! Aki egyszer megteszi, annál előbb-utóbb rendszerré válik. Kérdező, jól tetted, hogy kidobtad. Bántalmazó kapcsolatban nem szabad benne maradni.
2015. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Bántalmazás és jól tetted,hogy kidobtad,ő egy agresszív ember.
2015. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Az első nem tudja mit beszél.Kérdező,jól tetted,így kell csinálni.
2015. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

Mindenki milyen egyutterzo itt hirtelen.

Csakhat az okot nem tudjuk, mert igen van olyan elethelyzet szituacio, amikor ertheto egy megrangatas.

2015. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Legyen elég annyi, hogy elég durva téveszméi voltak velem kapcsolatban, és ezt rajta kívül mindenki látta/látja. OK NÉLKÜL (igen, teljesen ok nélkül!!) sértegetni kezdett és mikor emiatt faképnél akartam hagyni, ekkor kezdődött a rángatás. (először csak sírva fakadtam, erre azt kaptam, hogy ne játsszam az agyam:))))
2015. jún. 28. 13:48
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként enyhén kamuszaga van, mivel ha tanult itt bárki is pszichológiát akkor tudhatná, hogy aki ilyet él át az nem itt, írogat meg tesz ki mosolygós fejeket. Egyébként ha igazi is lenne, de kétlem, a stílusod miatt nem csodálnám ha az váltotta volna ki!
2015. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!